Kryštof vystoupí v Ostravě pod širým nebem, koncert bude i online

foto Ilustrační foto - Kapela Kryštof se zpěvákem Richardem Krajčem.

Ostrava - Skupina Kryštof se zpěvákem Richardem Krajčem odehraje v neděli v Ostravě koncert pod otevřeným nebem. Na místě ho bude moci sledovat 500 diváků, mezi nimiž budou i zdravotníci a záchranáři. Koncert, který se odehraje na nádvoří pivovaru Ostravar, se zároveň bude živě vysílat na několika internetových kanálech. ČTK to dnes za Ostravar sdělil Martin Procházka.

Pro kapelu Kryštof půjde o první živý koncert pod širým nebem po dlouhé době a zároveň jediný koncert vysílaný v tomto období online. Původně měla kapela o tomto víkendu vystoupit na Slavnostech Ostravaru, které ale byly kvůli pandemii koronaviru stejně jako její divadelní turné i Kryštof Kempy přesunuty na příští rok.

"Live streamy jsme zatím dělali jen v podobě pravidelného karanténního živého vysílání s kytarou ode mě z domova, ale s celou kapelou jsme pracovali spíše na koncertních plánech," uvedl Krajčo.

Koncert nazvaný Ostravar a Kryštof pro Ostravu se bude konat za zpřísněných hygienických podmínek. "Na koncert jsme pozvali naše fanoušky, kteří si v předprodeji zakoupili mezi prvními lístky na letošní Slavnosti. Část vstupenek jsme vyhradili pro zdravotníky a členy dalších záchranných složek, kteří stáli v první linii boje s koronavirem a odváděli neskutečnou práci," uvedl manažer akcí pivovaru Ostravar Jan Vošta.

Koncert začne v neděli 21. června ve 20:00. Přímý přenos se bude vysílat zároveň na webu Ostravar.cz, facebooku a youtube Ostravaru i skupiny Kryštof.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je neděle 28. února 2021

Očekáváme v 7:00 0°C

Celá předpověď