Ke svatému Valentýnu přijde do kin další romantická komedie

foto Záběr z filmu V létě ti řeknu, jak se mám.

Praha - V době svátku svatého Valentýna vstoupí příští rok do kin romantická komedie V létě ti řeknu, jak se mám. Pod snímkem je podepsán autorský tým divácky úspěšných filmů Všechno nebo nic a Příliš osobní známost. Hlavní linkou nového filmu je hledání lásky, štěstí a síly přátelství. Do kin snímek přijde 17. února 2022, uvedla v tiskové zprávě za tvůrce filmu Uljana Donátová.

V hlavních rolích filmu, který podobně jako oba předchozí režírovala Marta Ferencová, se představí řada českých i slovenských herců – Tereza Kostková, Martin Hofmann, Jaroslav Plesl, Ondřej Sokol, Ján Koleník, Soňa Norisová, Simona Babčáková, Petra Vajdová.

Příběh mapuje životy party čtyřicátníků, kteří jsou kamarády od dětství a dodnes se potkávají, teď už spolu se svými rodinami. Po letech se ale začínají objevovat tajemství, která jejich životy navždy změní. Ukazuje se, že být šťastný je docela dřina, ale důležité je nepřestávat se snažit. A i když v zimě člověk třeba ztrácí naději, v létě si na otázku: Jak se mám? může odpovědět: Jsem šťastný.

Komedie V létě ti řeknu, jak se mám vznikla podle knihy a scénáře autorky bestsellerů Evity Twardzikové, podobně jako Všechno nebo nic a Příliš osobní známost. Každý z těchto filmů vidělo v českých kinech přes 300.000 diváků. Spisovatelka, moderátorka a novinářka, která část ze svých knih vydala pod jménem Urbaníková, patří k vyhledávaným autorkám jak v Česku, tak na Slovensku.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je pátek 20. května 2022

Očekáváme v 21:00 23°C

Celá předpověď