Kapela Mirai v Ostravě odehrála první koncert pro auta

foto Kapela Mirai 15. května 2020 v areálu ostravských Dolních Vítkovic odehrála koncert pro auta. Fanoušci zvuk slyšeli pouze přes rádiové vlny a koncert si museli naladit v autorádiu.

Ostrava - Kapela Mirai v Dolních Vítkovicích Ostrava odehrála první koncert pro auta. Byl zcela vyprodaný. Dorazilo přes 500 vozů. Na sobotní koncert, který skupina přidala, zůstává volných ještě asi polovina parkovacích míst. ČTK to za kapelu řekla Štěpánka Batíková.

Fotogalerie

"První koncert byl rychle vyprodaný. Zájem je od začátku i o druhý koncert, který chystáme na sobotu. Tam ale místa ještě jsou," řekla. Dodala, že zatím není jasné, zda kapela bude v těchto aktivitách pokračovat. "Uvidíme, jak to bude lidi i hudebníky bavit. Nikdo s něčím takovým nemá zkušenost. Osobně si ale myslím, že v takovém rozsahu jako nyní se to už opakovat nebude. Že toto bude jedinečná záležitost," dodala.

"Chybí nám koncerty a vymýšlíme varianty, které jsou v mezích aktuálních možností," řekl frontman kapely Mirai Navrátil. Během pár dní tak podle něj vznikl koncept koncertu pro auta. Na ploše, kde se konají velké festivaly, je postavena regulérní velká scéna, jsou tam i obrazovky. "Aby nás fanoušci viděli i z aut, která budou stát dál. Zvuk uslyší pouze přes rádiové vlny a koncert si musí naladit v autě. Když vystoupí z auta, čemuž chceme i trochu zabránit, vlastně nic neuslyší," doplnil.

Za každé auto se platí vstupné 200 korun. Stejnou částku pak zaplatí i každý člověk ve voze. Vstupenky mohou zájemci zakoupit na www.tickethome.cz.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je pondělí 1. března 2021

Očekáváme v 7:00 2°C

Celá předpověď