Kapela Mirai připravuje koncert pro auta, vystoupí v Ostravě

foto Ilustrační foto - Skupina Mirai s cenou Anděl v kategorii objev roku za album Konnichiwa. Ceny za nejlepší hudební počiny uplynulého roku byly předány 20. března 2018 v pražském Foru Karlín.

Ostrava - Kapela Mirai připravuje koncert pro auta. Vystoupí v areálu ostravských Dolních Vítkovic 15. května. Fanoušci si přenos z koncertu naladí na autorádiu. ČTK to za pořadatele řekla Štěpánka Batíková. V minulých dnech kapela několikrát svá živá vystoupení sdílela přes internet.

"Chybí nám koncerty a vymýšlíme varianty, které jsou v mezích aktuálních možností," řekl frontman kapely Mirai Navrátil. Během pár dní tak podle něj vznikl koncept největšího koncertu pro auta v Česku. Na rozlehlé ploše areálu Dolní oblasti Vítkovic Mirai vystoupí v pátek 15. května.

Postavena tam bude regulérní velká scéna i ledkové obrazovky. "To aby nás fanoušci viděli i z aut, které budou stát dál. Zvuk uslyší pouze přes rádiové vlny a koncert si musí naladit v autě. Když vystoupí z auta, čemuž chceme i trochu zabránit, vlastně nic neuslyší," doplnil.

Koncert bude placený. Za každé auto se bude platit 200 korun. Stejnou částku pak zaplatí i každý člověk ve voze. Vstupenky mohou zájemci zakoupit na www.tickethome.cz.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

3°C

Dnes je úterý 9. března 2021

Očekáváme v 11:00 2°C

Celá předpověď