Kapela Country Sisters připravila předsilvestrovskou show

foto Ilustrační foto - Country Sisters - letošní sestava Country Sisters před změnami

Koberovy - Jablonecká kapela Country Sisters vystoupí ve čtvrtek 29.prosince od 20 hodin v Kulturním domě v Koberovech. Sonia Kociánová - kapelnice, bass kytara představí novou sestavu své kapely.

Alenu II, která nahradila Lucy - zpěv, elektrická kytara, Kláru -zpěv, kytara, klávesy, Andreu II místo Andrey - zpěv, piano, klávesy, Markétu, která nahradí naposledy vystupující Lindu - housle, a Alenu - zpěv, kytara, klávesy.

Na pódiu vystoupí i bývalé členky legendární skupiny a všechny dohromady jistě opět předvedou nebývalou show.

Podle kapelnice půjde o zkušební koncert – předgenerálku na výroční koncert v roce 2012, kdy kapela oslaví 40 let své existence.

„Náš příznivec a pořadatel Roman Talaba nás přemluvil, a tak jsme připravili program, na němž se představí zároveň současná a nová sestava na jednom jevišti a budou se střídat minulé, současné i budoucí členky naší kapely,“ prozradila Sonia Kociánová.

Country kapela vznikla před 39 lety v roce 1972 v Jablonci nad Nisou pod názvem Jizerská protěž a o deset let se přejmenovala na Country Sisters, když začala vystupovat v cizině a původní název byl pro fanoušky nesrozumitelný.

„Od té doby v naší kapele vystupovalo 55 muzikantek a zpěvaček, včetně těch třech nových, které nastupují do Country Sisters letos,“ informovala Sonia.

Vstupenky v ceně 200 Kč jsou k dispozici u pořadatele Romana Talaby, tel. 606 308 490.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je pondělí 18. února 2019

Očekáváme v 9:00 2°C

Celá předpověď