Kanye West s manželkou se proletěli soukromým jumbem

foto Americký zpěvák Kanye West a jeho přítelkyně Kim Kardashianová.

Los Angeles (USA) - Americký raper Kanye West a jeho žena Kim Kardashianová na sociálních sítích sklidili kritiku za cestování soukromým letounem Boeing 747. Kardashianová se podle amerických médií na instagramu pochlubila videem, které dvojici zachycuje při nastupování do prázdného letadla, které jinak pojme až 660 cestujících. Slavný pár ho však měl prakticky celý pro sebe. Kromě ložnic či mnoha prázdných sedadel bylo vidět i osobní trenérku Kardashianové.

Někteří uživatelé twitteru výstřelek ostře kritizovali kvůli marnotratnosti a škodlivosti vůči životnímu prostředí. "Máš moc a jmění, abys cestovala s ohledem na udržitelnost, místo toho děláš opak. Na co? Kvůli pozornosti na instagramu?" napsala jedna uživatelka twitteru.

Televizní hvězdička neprozradila, kam měli s mužem namířeno, ale oba byli v Tokiu, kde podle magazínu People navštívili japonského umělce Takašiho Murakamiho.

Podle blogu Simple Flying mohlo pronajmutí Boeingu 747, přezdívaného jumbo, stát přibližně 200.000 dolarů (téměř 4,6 milionu korun) na hodinu. Při desetihodinovém dálkovém letu by pak dvojice zaplatila kolem dvou milionů dolarů.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je pondělí 19. srpna 2019

Očekáváme v 11:00 22°C

Celá předpověď