Inter vstřelil v lize Beneventu pět gólů

foto Fotbalista Interu Milán Romelo Lukaku (vpravo) dává gól Beneventu v utkání italské ligy.

Řím - Fotbalisté Interu Milán zůstali při střelecké chuti i v druhém utkání v novém ročníku italské ligy. Po úvodním vítězství 4:3 nad Fiorentinou vyhráli na stadionu nováčka Beneventa 5:2 a v tabulce jsou druzí za Neapolí. Ta dala ve dvou zápasech osm branek a žádnou nedostala.

Dva góly milánského celku vstřelil Romelu Lukaku, který otevřel skóre hned v úvodní minutě. Favorizovaní hosté vedli na konci prvního poločasu už 4:1.

První výhru v Serii A si připsala Spezia. Po historickém postupu mezi elitu dokázala v druhém utkání zvítězit v Udine 2:0, i když od 66. minuty hrála bez vyloučeného stopera Claudia Terziho. Oba góly dal bulharský útočník Andrej Galabinov.

Italská fotbalová liga - 1. kolo:

Benevento - Inter Milán 2:5 (35. a 76. Caprari - 1. a 29. Lukaku, 26. Gagliardini, 43. Hakimí, 72. L. Martínez), Udine - Spezia 0:2 (29. a 90.+5 Galabinov),

20:45 Lazio Řím - Bergamo.

1. Neapol 2 2 0 0 8:0 6
2. Inter Milán 2 2 0 0 9:5 6
3. AC Milán 2 2 0 0 4:0 6
Hellas Verona 2 2 0 0 4:0 6
5. Juventus Turín 2 1 1 0 5:2 4
Sassuolo 2 1 1 0 5:2 4
7. Bergamo 1 1 0 0 4:2 3