Malá pocta velké Edith na Zámeckém nádvoří v Litomyšli

foto Ilustrační foto - Edith Piaf - foto z filmu

Litomyšl - Ve středu 18.května 2011 mají milovníci šansonů příležitost zažít v Litomyšli opravdu neopakovatelný večer. Přímo na druhém zámeckém nádvoří zámku Litomyšl se spolu s Radkou Fišarovou můžeme přenést za světoznámou francouzskou šansoniérkou Edith Piaf a snít při písničkách o lásce či smutnit při písních o zklamání.

Zkrátka nepřijdou ani další legendy, uslyšíme písničky Charlese Aznavoura, Jacka Preverta či Mireillen Mathieu. V programu zazní též několik známých melodií z francouzských filmů a také vlastní autorská tvorba Radky Fišarové. Šansonový koncert doprovodí akordeonistka Jana Bezpalcová a Jazztrio Vladimíra Strnada.

Návštěvníky koncertu čeká také bohaté pohoštění – tak, jak se na zámku sluší a patří. Samozřejmostí je welcome drink a malý snack na začátek večera, o přestávce čeká návštěvníky občerstvení v Audienčním sále a dalších reprezentačních prostorech zámku a po skončení koncertu ještě „snach de la finale“.

Vstupenky je mžné koupit pouze v předprodeji v Infocentrum Litomyšl, Hotel Aplaus, Hotel Zlatá Hvězda, nebo na: info@hotelaplaus.cz, +420 461 614 900.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

14°C

Dnes je úterý 21. března 2023

Očekáváme v 19:00 9°C

Celá předpověď