Na stánku Havířova najdou návštěvníci Regiontouru květinového papouška

foto Ilustrační foto - Město Havířov.

Havířov - Již potřetí se bude Havířov prezentovat samostatným stánkem na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu GO a turistických možností v regionech Regiontour. Regiontour se koná ve dnech 13. – 16. ledna 2011 v Brně.

Havířov se bude prezentovat v pavilonu P ve stánku č. 104. Kromě představení města, jeho turistických možností, fotografií a propagačních materiálů o městě, bude promítán zcela nový desetiminutový film o městě a film z Havířova v květech. Samozřejmě již budou připraveny pozvánky na akce města pro rok 2011 – především Havířova v květech 18. června a Europa Cup 2011 – Mistrovství Evropy ve floristice. Zahraničním partnerem naší expozice bude naše partnerské město z Polska Jastrebie Zdroj.

Zájemcům budeme rozdávat nová trička s logem města, připraveny budou klíčenky, propisky, píšťalky, přívěsky na mobil, magnetky, aromatické visačky. Také tiskové materiály jako Turistický průvodce městem, propagační česko-anglická brožura Město budoucnosti, brožura Město stromů, multimediální DVD, trhací mapy města, záložky do knihy, nálepky, stolní kalendář na rok 2011, kalendáříky atd.

Expozici bude zdobit papoušek vytvořený z květin s houpačkou pro děti, který bude připomínat akci „Havířov v květech“.

Jana Pondělíčková

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

2°C

Dnes je neděle 16. ledna 2022

Očekáváme v 9:00 0°C

Celá předpověď