Illumination a Nintendo oznamují druhý trailer a japonské herce, kteří namluví postavy filmu Super Mario Bros.

foto

Santa Monica (Kalifornie) / Kjóto (Japonsko) 30. listopadu 2022 (PROTEXT/BusinessWire) - Illumination (sídlo: Santa Monica, Kalifornie, USA; zakladatel a generální ředitel: Chris Meledandri) a Nintendo Co., Ltd. (SÍDLO SPOLEČNOSTI: Kjóto, Minami-ku, Japonsko; zástupce ředitele a prezident: Shuntaro Furukawa, dále jen "Nintendo") v úterý v rámci streamu Nintendo Direct oznámily druhý trailer k filmu Super Mario Bros. Novému animovanému filmu, který vychází ze světa populární hry Super Mario Bros.

Kromě toho obě společnosti oznámily, kteří japonští herci namluví postavy Maria, princezny Peach, Luigiho, Bowsera a Toada.

Japonské obsazení

MarioMamoru Miyano
Princezna PeachArisa Shida
LuigiTasuku Hatanaka
BowserKenta Miyake
ToadTomokazu Seki

O filmu Super Mario Bros., animovaném filmu Super Mario Bros.

Animovaný film Super Mario Bros, který produkují Chris Meledandri ze společnosti Illumination a Shigeru Miyamoto ze společnosti Nintendo, bude spolufinancován společnostmi Universal Pictures a Nintendo a celosvětově jej uvede společnost Universal Pictures.

Režie se ujali Aaron Horvath a Michael Jelenic (spolupracovali na filmech Mladí Titáni do toho! a Mladí Titáni do toho! Ve filmu) podle scénáře Matthewa Fogela (Mimoni 2: Padouch přichází). V hlavních rolích se představí Chris Pratt jako Mario, Anya Taylorová-Joyová jako princezna Peach, Charlie Day jako Luigi, Jack Black jako Bowser, Keegan-Michael Key jako Toad, Seth Rogen jako Donkey Kong, Fred Armisen jako Cranky Kong, Kevin Michael Richardson jako Kamek a Sebastian Maniscalco jako Spike.

O společnosti Illumination

Společnost Illumination, kterou založil Chris Meledandri v roce 2007, je jedním z předních producentů animovaných filmů v zábavním průmyslu, včetně Já, padouch - nejúspěšnější animované série v historii kinematografie - a také filmů Lorax, Grinch a Tajný život mazlíčků a Zpívej. Film Super Mario Bros, který Illumination brzy uvede do kin, se zařadí do sbírky studia, která zahrnuje dva z deseti nejlepších animovaných filmů všech dob. Ikonické a oblíbené filmové série společnosti Illumination – plné nezapomenutelných a osobitých postav, globální přitažlivosti a kulturního významu – vydělaly celosvětově více než 8 miliard dolarů. Společnost Illumination má exkluzivní finanční a distribuční partnerství se společností Universal Pictures. Mezi připravované filmy společnosti Illumination v roce 2023 patří Super Mario Bros. a Migrace.

O společnosti Nintendo

Společnost Nintendo Co., Ltd., se sídlem v japonském Kjótu, vytvořila díky svým integrovaným hardwarovým a softwarovým produktům postavy a hry, které se staly celosvětově známými. Mezi ně patří Mario™, Donkey Kong™, The Legend of Zelda™, Metroid™, Pokémon™, Animal Crossing™, Pikmin™ a Splatoon™. Společnost Nintendo se snaží poskytovat jedinečné, intuitivní zábavní zážitky pro každého, vyrábí a prodává herní zařízení, mezi které patří řada systémů Nintendo Switch™, vyvíjí a provozuje aplikace pro chytrá zařízení a spolupracuje s partnery na řadě dalších zábavních iniciativ, včetně vizuálního obsahu a zábavních parků. Společnost Nintendo prodala po celém světě více než 5,4 miliardy videoher a přes 800 milionů hardwarových jednotek. Od uvedení Nintendo Entertainment System™ na trh před více než 30 lety, přes současnost až po budoucnost je trvalým posláním společnosti Nintendo vytvářet jedinečnou zábavu, která vykouzlí úsměv na tvářích lidí po celém světě.

Zobrazit zdrojovou verzi na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20221129006030/en/

Kontakty

Sarah Rothman

Sarah.Rothman@ledecompany.com

Zdroj: Illumination

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je čtvrtek 2. února 2023

Očekáváme v 9:00 4°C

Celá předpověď