Hvězda amerického fotbalu Brady a modelka Bündchenová oznámili rozvod

foto Super Bowl, finále ligy amerického fotbalu NFL Tampa Bay Buccaneers - Kansas City Chiefs. Tom Brady z Tampy s trofejí pro vítěze.

Washington - Hvězda amerického fotbalu Tom Brady a brazilská modelka Gisele Bündchenová ohlásili, že se dohodli na konci svého manželství, které trvalo 13 let. Brady a Bündchenová uvedli, že jejich nynější prioritou je dobře se postarat o své dvě děti. Zvěsti o rozchodu hvězdného páru se začaly množit poté, co Brady vzal zpět své rozhodnutí ukončit sportovní kariéru, napsala agentura AFP.

Fotogalerie

"Dospěli jsme k tomuto závěru přátelsky a jsme vděčni za čas, který jsme spolu strávili," napsal na síti Instagram Brady. Bündchenová prohlásila, že ukončení manželství není nikdy lehké, ale že se postupně odcizovali. "Tomovi přeji jen to nejlepší," uvedla.

Oba dodali, že budou spolupracovat na tom, aby jejich dvě děti dostaly lásku a péči, kterou potřebují. Požádali také o respektování svého soukromí.

Brady v únoru ohlásil úmysl ukončit sportovní kariéru. Svůj záměr ale později přehodnotil a rozhodl se pokračovat jako profesionální hráč amerického fotbalu. Podle agentury AFP se od té doby začaly objevovat spekulace, že pár spěje k rozvodu, protože Bradyho rozhodnutí neskončit kariéru vyvolalo mezi manželi napětí.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

20°C

Dnes je pondělí 5. června 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď