Hudební festival Benátská! v Liberci letos nebude

foto Ilustrační foto - Druhým dnem pokračoval 27. července 2018 ve veseckém sportovním areálu v Liberci hudební festival Benátská!. Potrvá do 29. července.

Praha - Hudební festival Benátská! v libereckém Vesci se letos konat nebude. Pořadatelé oznámili náhradní termín 22. až 25. července 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na příští rok, oznámili dnes organizátoři na stránkách festivalu.

"Do poslední chvíle jsme věřili, že letošní ročník našeho festivalu se uskuteční v plánovaném termínu. Bohužel mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví byly mimo jiné zakázány hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob, a to s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání. S ohledem na toto mimořádné opatření vám ale musíme s politováním sdělit, že jsme nuceni zrušit letošní 28. ročník našeho festivalu Benátská s Impulsem," píše se na stránkách festivalu.

Zahraniční hvězdou festivalu Benátská!, který se měl konat od 23. do 26. července, měla být německá zpěvačka Nena, interpretka mezinárodního hitu 99 Luftballons. Dalším oznámeným byl Paľo Habera se skupinou Team, Olympic, Divokej Bill, Rybičky 48, Vypsaná fixa, Pokáč, Jakub Děkan, Sebastian, ATMO music nebo Mina & Naty. Dramaturgie na čtyřech pódiích počítala s více než 60 kapelami.

"Budeme se snažit zajistit, aby naše letošní dramaturgie byla v co největší části zachována i pro příští rok," uvedli pořadatelé.

Festival Benátská! je v Libereckém kraji nejnavštěvovanější kulturní akcí o letních prázdninách. Loni akci v areálu ve Vesci během čtyř dnů navštívilo přes 40.000 lidí.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je úterý 2. března 2021

Očekáváme v 15:00 8°C

Celá předpověď