Hokejisty Mladé Boleslavi i nadále povedou Rulík s Paterou

foto Trenér Radim Rulík vystoupil 15. září 2020 v Mladé Boleslavi na tiskové konferenci hokejového klubu BK Mladá Boleslav před zahájením extraligové sezony.

Mladá Boleslav - Hokejisty extraligové Mladé Boleslavi budou i nadále trénovat Radim Rulík a Pavel Patera, oba se středočeským klubem podepsali nové dvouleté smlouvy. Pětapadesátiletý Rulík i o šest let mladší Patera působí společně na střídačce Bruslařského klubu již od roku 2018.

"Jsme rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování spolupráce," uvedl generální manažer Jan Tůma na klubovém webu. "Cílem bylo pokračovat v nastaveném trendu a samozřejmě udržet oba trenéry v Mladé Boleslavi. Z naší strany nebylo na co čekat a jsem moc rád, že Radim Rulík i Pavel Patera to cítili stejně, a že na podmínkách jsme se domluvili relativně rychle," doplnil Tůma.

Rulík s Paterou působili v první sezoně v Mladé Boleslavi společně s Miloslavem Hořavou, v minulém ročníku už tým vedli jako rovnocenná trenérská dvojice. Středočeši pod jejich vedením obsadili čtvrté místo v základní části, play off se kvůli pandemii koronaviru neuskutečnilo. Aktuálně je Mladá Boleslav v tabulce druhá s dvoubodovou ztrátou na vedoucí Spartu, která odehrála o zápas více.

Novou dvouletou smlouvu v Mladé Boleslavi podepsal i kondiční trenér Ondřej Ježek. "Ondra s oběma hlavními trenéry vytvořil skvěle fungující tým. I z jeho rozhodnutí u nás nadále působit máme radost," dodal Tůma.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

2°C

Dnes je neděle 24. ledna 2021

Očekáváme v 21:00 0°C

Celá předpověď