Hokejisté Třince si předehrají extraligový duel proti Olomouci

foto Ilustrační foto - Utkání 27. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, 28.listopadu 2021 v Třinci. Zleva Miloš Roman z Třince, brankář Třince Ondřej Kacetl a Lukáš Kucsera z Olomouce.

Třinec - Hokejisté Třince si v pátek od 17:00 předehrají domácí zápas 57. kola extraligy proti Olomouci, který byl původně na programu až v neděli 27. února. Oba celky využily uvolněný termín poté, co jejich soupeři pro plánované 44. kolo skončily kvůli koronavirové nákaze v karanténě.

Třinečtí Oceláři měli původně už ve čtvrtek hostit doma Pardubice, Hanákům byl odložen páteční domácí duel s Litvínovem.

"V nabušené termínové listině s ohledem na pandemickou situaci v zemi a blížící se olympijské hry hledáme každý termín, kdy můžeme hrát. Jednání s Olomoucí byla rychlá, pro naše hráče je dobře, že mohou hrát co nejdřív," řekl klubovému webu sportovní ředitel třineckého klubu Jan Peterek.

V pátečním programu zůstaly jen duely Kladno - Brno, Liberec - České Budějovice a Karlovy Vary - Plzeň. Odloženy byly také zápasy Zlín - Sparta a Hradec Králové - Vítkovice.

Oceláři byli v karanténě od 6. ledna a odložili si od té doby celkem čtyři duely. Jednalo se o zápasy v Liberci, Karlových Varech a Brně a nehráli poté ani utkání v Olomouci.

S Libercem se následně dohodli, že budou hrát duel 39. kola doma v neděli 20. února a na severu Čech se představí v 54. dějství ve středu 2. března. V Karlových Varech nastoupí v úterý 2. února, v Brně proti Kometě ve středu 16. února a v Olomouci v neděli 27. února.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je pondělí 4. července 2022

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď