Hokejisté Sparty a Budějovic navázali na úvodní čtvrtfinálové výhry

foto Druhý zápas čtvrtfinále play off hokejové extraligy: HC Motor České Budějovice - HC Dynamo Pardubice. 22. března 2022 v Českých Budějovicích. Na zemi Anthony Camara z Pardubic a vpravo David Štich z Českých Budějovic.

Praha - Hokejisté Sparty porazili ve druhém čtvrtfinále play off extraligy Liberec 3:2 a v sérii hrané na čtyři výhry vedou 2:0. Všechny branky padly v první třetině, o vítěznou trefu Pražanů se postaral David Tomášek. České Budějovice díky obratu v poslední minutě porazily doma Pardubice 3:2 a vedou v sérii 2:0 na zápasy.

Čtvrtfinále play off hokejové extraligy - 2. zápasy:

HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 3:2 (3:2, 0:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Sobotka (Moravčík, Šmerha), 13. Němeček (Matuškin, Horák), 15. Tomášek - 8. Šmíd (Kváča), 17. J. Vlach (Zachar, P. Jelínek). Rozhodčí: Šír, Lacina - Brejcha, Lederer. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:2. Diváci: 9514. Stav série: 2:0.

* * *

HC Motor České Budějovice - HC Dynamo Pardubice 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 32. Holec (Vondrka, Percy), 60. M. Hanzl (Percy, Pech), 60. Pech (J. Ondráček) - 16. Vála (Camara, Matýs), 27. Říčka (Cienciala, R. Kousal). Rozhodčí: Jeřábek, R. Svoboda - Ondráček, Zíka. Vyloučení: 8:7. Využití: 0:1. Diváci: 6421 (vyprodáno). Stav série: 2:0.