Hlídka českých kajakářek vyhrála MS ve sjezdu na divoké vodě

foto Hlídka českých kajakářek ve složení (zprava) Barbora Dimovová, Marie Němcová a Tereza Kneblová vyhrála 22. září 2021 mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě, které se koná souběžně se světovým šampionátem ve vodním slalomu v Bratislavě.

Bratislava - Hlídka českých kajakářek vyhrála mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě, které se koná souběžně se světovým šampionátem vodních slalomářů v Bratislavě. Trojice Barbora Dimovová, Marie Němcová a Tereza Kneblová porazila o 84 setin sekundy německé družstvo, třetí skončily o dalších osm setin zpět Francouzky.

Stříbro získali kanoisté Ondřej Rolenc, Vladimír Slanina a Antonín Haleš, kteří nestačili jen na Francouze. Od vítězství je dělilo 14 setin. Druzí skončili také deblkanoisté, ale v této kategorii kromě Česka a Francie nikdo jiný nezávodil. Čtvrté místo obsadili kajakáři, kteří za bronzovými Slovinci zaostali o 64 setin.