Herec Will Smith se omluvil moderátorovi Oscarů, kterého udeřil na pódiu

foto Oscara za nejlepšího herce v hlavní roli získal Will Smith za ztvárnění otce tenisových hvězd sester Williamsových ve filmu Král Richard: Zrození šampiónek.

Los Angeles - Americký herec Will Smith adresoval omluvu moderátorovi Chrisi Rockovi, kterého při nedělním předávání filmových cen Oscar před zraky diváků udeřil kvůli vtipu o manželce.

Smith, který získal cenu pro nejlepšího herce, během předávacího ceremoniálu vstal ze svého místa v sále a na pódiu dal komikovi Chrisi Rockovi facku. Pak na něj již ze svého místa dvakrát zařval "neber si do své hnusné huby jméno mojí ženy!". Reagoval tak na vtip o oholené hlavě své manželky Jady Pinkettové-Smithové, která je nemocná. Za své jednání se již dříve omluvil.

"Mé chování na včerejším předávání Oscarů bylo nepřijatelné a neomluvitelné," napsal Smith na instagramu. "Vtipy na můj účet patří k práci, ale vtip o zdravotním stavu Jady byl pro mě příliš velkým soustem a reagoval jsem emotivně. Rád bych se ti, Chrisi, veřejně omluvil. Přehnal jsem to a udělal jsem chybu," dodal Smith s tím, že mu je kvůli incidentu trapně.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

17°C

Dnes je středa 22. března 2023

Očekáváme v 9:00 13°C

Celá předpověď