Freestyle motokrosař Podmol skočil na Gladiator Games netradiční salto

foto FMX Gladiators Games, exhibiční závod ve freestyle motokrosu, 28. května 2022, Praha. Bývalý světový šampion ve freestyle motokrosu Libor Podmol předvedl netradiční salto na dakarském speciálu.

Praha - Bývalý světový šampion ve freestyle motokrosu Libor Podmol předvedl na exhibičních FMX Gladiator Games v pražské O2 areně netradiční salto na dakarském speciálu. Přední český motocyklista se představil na slavné Rallye Dakar loni.

Fotogalerie

Na akci, jež musela být dvakrát odložena kvůli koronavirovým omezením, došlo i na obvyklé gladiátorské klání, které ovládl německý showman Luc Ackermann. Ve finále porazil Francouze Davida Rinalda.

"Dvacátý ročník byl skvělý. Byl jsem rád, že jsem ustál backflip na dakarské motorce a také salto vpřed. To byl po třech letech od vážného zranění mých nohou první větší trik. Největší výhrou je, že jdeme všichni slavit a nikdo se nezranil," usmíval se po exhibici Podmol, jenž se vážně zranil již v roce 2019 a ještě v prosinci mu lékaři vyndavali šrouby z poraněných nohou.

Hlavní pořadatel Marek Rejman dostal na jubilejním ročníku jako poděkování pohár a navíc vstoupil do FMX síně slávy jako její první člen.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

25°C

Dnes je pondělí 4. července 2022

Očekáváme v 15:00 26°C

Celá předpověď