Fotbalisté Jablonce začnou přípravu prakticky beze změn

foto Ilustrační foto - Fotbalisté FK Jablonec (zleva) Jakub Jugas, Libor Holík, Jan Sýkora, Jan Matoušek, Andrej Fábry a Jan Krob 31. července 2019 v Jablonci nad Nisou na tréninku.

Jablonec nad Nisou - Fotbalisté Jablonce zahájí v úterý ráno zimní přípravu prakticky se stejným kádrem, s nímž zakončili na třetím místě tabulky podzimní část ligové sezony. Jedinou změnou je odchod záložníka Jana Sýkory po vypršení hostování zpět do Slavie, se kterou klub jedná o dalším hráčovu možném působení na severu Čech.

"Kádr je prakticky beze změn. Žádní noví hráči a nikdo neodchází. Jen mimo Sýkory, který se vrátil do Slavie," uvedl v tiskové zprávě jablonecký trenér Petr Rada.

Kádr Severočechů na startu přípravy čítá 28 hráčů. Jablonečtí se na vstup do jara budou nejprve chystat na tradičním zimním turnaji Tipsport lize a poté se vydají na soustředění do Španělska.

"Změna to asi bude, nikdy jsme tam nebyli. Možná někteří hráči někdy jo. Uvidíme, jaké to bude. Teď jsme byli poslední dvě zimy v Portugalsku, kde to bylo velice dobré. Teď přišla změna. Věřím, že si to hráči budou chválit," uvedl Rada.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

29°C

Dnes je čtvrtek 13. srpna 2020

Očekáváme v 3:00 19°C

Celá předpověď