Film Příliš osobní známost uvedou česká kina 23. ledna

foto Herečky Petra Hřebíčková (vlevo) a Tatiana Dyková ve filmu Příliš osobní známost.

Praha - Koprodukční snímek Příliš osobní známost, který je adaptací stejnojmenné knihy slovenské spisovatelky Evity Twardzik Urbaníkové, nabízí příběh tří odlišných žen. Film režisérky Marty Ferencové, v němž zvládají životní rány lépe ženy než muži, vstoupí do českých kin 23. ledna.

Zatímco úspěšná Natálie (Petra Hřebíčková) je spokojená svobodná třicátnice, její nejlepší kamarádka Simona (Tatiana Dyková) se těžce vyrovnává s rozvodem. Třetí ženou je tchyně nového přítele Natálie Marka (Eliška Balzerová, Branislav Trifunović), která se po smrti své dcery upnula na jedenáctiletou vnučku.

Slovenská autorka Urbaníková a režisérka Ferencová stojí za romantickou komedii Všechno nebo nic, kterou před dvěma lety vidělo v kinech 315.000 diváků. Ve jejich novém snímku Příliš osobní známost se osudy všech hlavních hrdinek prolínají a oscilují mezi radostí a bolestí, štěstím i smutkem.

"Vyzkoušeli jsme si v tomto filmu všechny tváře lásky, jak tu zranitelnou, tak tu opravdovou, jak smutné, tak veselé situace. Emoce v tomto filmu prostě stříkají na všechny strany," řekla Hřebíčková.

Vedle českých hereček Balzerové, Dykové a Hřebíčkové se ve filmu představí slovenští herci Ľuboš Kostelný a Marián Mitaš, Chorvat Volarić a Srbové Trifunović a Predrag Manojlović.

Titulní písní snímku je duet Príliš osobná známosť v podání slovenské skupiny IMT Smile. Její zpěvák a skladatel Ivan Tásler ho nazpíval s českou influencerkou a youtuberkou Nikol Štíbrovou.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

25°C

Dnes je pátek 3. července 2020

Očekáváme v 23:00 18°C

Celá předpověď