Festival Ladná Čeladná nabídne Tata Bojs či Jaroslava Uhlíře

foto Skupina Tata Bojs vystoupila 18. prosince 2014 v Praze. Na snímku v popředí je baskytarista Mardoša (vl. jménem Marek Huňát).

Čeladná (Frýdecko-Místecko) - Festival Ladná Čeladná, který je určen především celým rodinám, v srpnu nabídne v areálu Základní školy Čeladná vystoupení kapely Tata Bojs či zpěváka a skladatele Jaroslava Uhlíře. Akce se v beskydské obci uskuteční 2. a 3. srpna. ČTK to řekla mluvčí festivalu Kateřina Šreková.

"Pro návštěvníky bude během dvoudenního programu připraveno celkem 14 koncertů. Děti se mohou těšit na vystoupení Michala Nesvadby, tvůrčí dílny, workshopy a další doprovodný program," doplnila.

Podle ředitele festivalu Jindřicha Vaňka bude pražská hudební skupina Tata Bojs v čele s bubeníkem a zpěvákem Milanem Caisem patřit mezi hlavní hvězdy. "Na české hudební scéně už dnes patří kapela k hudebním legendám. Za dobu své třicetileté existence skupina vydala devět alb, devětkrát získala cenu Anděl a řadu dalších ocenění včetně zlatých desek za prodej alb," řekl.

Velkým lákadlem podle něj bude i vystoupení Uhlíře. "Věříme, že si návštěvníci nenechají ujít příležitost naživo si Jaroslava Uhlíře nejen poslechnout, ale hlavně zavzpomínat a zazpívat si s ním jeho nezapomenutelné písničky, které za posledních čtyřicet let vytvořil převážně ve spolupráci se Zdeňkem Svěrákem," řekl Vaněk.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je neděle 16. června 2019

Očekáváme v 9:00 19°C

Celá předpověď