EXPO 2020 zahajuje program Prosperujme společně

foto

Světová výstava oznámila spuštění programu Prosperujme společně (Thrive Together), který je otevřený firmám z celého světa. Program zaměřený na podnikání nabízí řadu akcí, produktů a služeb šitých na míru podnikům všech velikostí, ať už jde o domácí podniky v SAE, které chtějí expandovat, začínající podnikatele chtějící sdílet nápady a budovat své sítě, nebo zahraniční společnosti, které do regionu vstupují poprvé.

V obsáhlém kalendáři obchodních akcí figuruje řada tematických obchodních fór pořádaných ve spolupráci s Dubajskou obchodní a průmyslovou komorou a tři globální obchodní fóra, včetně prvního ročníku globálního obchodního fóra ASEAN. Tyto akce upozorní na nově vznikající obchodní příležitosti, špičkové technologie a poslouží jako platforma pro propojení, tvorbu a inovace. Jejich cílem je rovněž urychlit rozvoj soukromého sektoru v oblasti aktuálních globálních výzev, včetně změny klimatu a biologické rozmanitosti, vesmíru a znalostí a vzdělávání.

Mezi produkty a služby nabízené v rámci programu Prosperujme společně patří aplikace s umělou inteligencí, která usnadňuje smysluplná spojení B2B, B2G a G2G napříč geografickými oblastmi a průmyslovými odvětvími a navrhuje uživatelům potenciální shody na základě jejich profilů, odborných znalostí, cílů a vzorců interakce. Dále dynamický a průběžně aktualizovaný obchodní kalendář, který přináší nejnovější informace o příchozích obchodních delegacích a také o všech obchodních akcích, které se konají na výstavišti. V neposlední řadě pak je přístup do centra Business Connect, kde budou sídlit obchodní komory a obchodní a investorské subjekty z celého regionu.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je čtvrtek 30. března 2023

Očekáváme v 9:00 12°C

Celá předpověď