Elektromobil Nissan Ariya bude mít regionální debut na EXPO 2020

foto Elektromobil Nissan Ariya

Zcela nový elektromobil Nissan Ariya bude příští rok debutovat na trhu Blízkého východu. Představí se v Dubaji na světové výstavě EXPO 2020, která se uskuteční od 1. října 2021 do 31. března 2022. Japonská automobilka tak v Dubaji nabídne milionům návštěvníků pohled na svou vizi budoucnosti mobility.

Nissan Ariya, elektrický crossover SUV se stoprocentně elektrickým a vysoce výkonným pohonem a bezproblémovou konektivitou, je technologicky dosud nejpokročilejším vozem společnosti Nissan. Nový revoluční design crossoveru, nazvaný Timeless Japanese Futurism, dává vozu elegantní exteriér a prostorný interiér podobný salonku. O pohodlí řidiče i ostatních cestujících se postará také technologie autonomního řízení, řada aktivních bezpečnostních a asistenčních funkcí a on-line konektivita.

Jako oficiální automobilový partner EXPO 2020 společnost Nissan využije své odborné znalosti v oblasti udržitelné dopravy a řešení inteligentních měst, aby během šesti měsíců trvání výstavy zvýšila povědomí o tom, jak lidská rozhodnutí ovlivňují životní prostředí a nakolik jsou důležité společné akce při řešení globálních problémů planety.

Coby partner světové výstavy se Nissan rovněž postará o vozový park. Sestávat bude z více než 600 automobilů z celé jeho produktové řady.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je pondělí 27. června 2022

Očekáváme v 15:00 29°C

Celá předpověď