Elektrický Peugeot Partner je jen o čtvrtinu dražší než dieselový

foto Elektrický Peugeot Partner

Na skutečně konkurenceschopnou cenu se tuzemskému zastoupení značky Peugeot podařilo stlačit cenu malé elektrické dodávky e-Partner. Oproti dieselové verzi, která se stejnou výbavou přijde na 523.000 Kč, je totiž cenovka varianty poháněné stokilowattovým elektromotorem vyšší jen o čtvrtinu. Konkrétně je její oficiální cena stanovena na 649.900 Kč. Prodloužená verze je pak dražší o dvacet tisíc korun. Jedná se o ceny bez DPH.

Fotogalerie

Peugeot e-Partner ve svých útrobách skrývá vysokonapěťovou baterii s kapacitou 50 kWh umožňující ujetí až 275 kilometrů v režimu WLTP na jedno nabití. Nabíjet ji je možné výkonem až 100 kW.

Nákladový prostor za třímístnou kabinou pojme v prodloužené variantě až 4,4 m3 nákladu s hmotností až 800 kilogramů.

Ve výbavě vozu jsou například přední mlhová světla, odkládací prostor pod sedačkou spolujezdce, manuální klimatizace, výškově a podélně nastavitelný volant, tempomat, elektrickou parkovací brzdu, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, elektrické stahování předních oken, airbag řidiče, příčný úložný prostor nad čelním sklem, rádio s Bluetooth a čtyřmi reprodukotry, posuvné plechové dveře na pravé straně, dvoukřídlé zadní dveře, černě lakované nárazníky, boční liště, zpětná zrcátka a kliky, ocelové disk kol,, palubní třífázovou nabíječku s výkonem 11 kW a programovatelné vytápění či chlazení interiéru na dálku.

Kromě elektrické a dieselové verze se Peugeot Partner nabízí také ještě s benzinovým motorem. Tato verze je nejlevnější. Se základní výbavou a manuální přeovodovkou startuje na úrovni 447.000 Kč bez DPH.

Autonaelektřinu.cz

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

16°C

Dnes je čtvrtek 23. března 2023

Očekáváme v 21:00 11°C

Celá předpověď