Dyk s B-Side Bandem vystoupí letos na festivalu v Hlučíně

foto Ilustrační foto - Český zpěvák a herec Vojtěch Dyk.

Hlučín (Opavsko) - Vojtěch Dyk s brněnským B-Side Bandem Josefa Buchty vystoupí v červenci na festivalu Štěrkovna Open Music v Hlučíně na Opavsku s novou show k oslavě desetileté spolupráce. ČTK to oznámili pořadatelé festivalu.

Na festival do Hlučína se Dyk vrátí po čtyřech letech. Během koncertu v rámci výročního turné 10 let Beat ve Swingu zazní autorské skladby souboru, světová swingová aranžmá skladeb, které spolupráci odstartovaly, i hity z posledního turné v tanečních aranžích. "Diváky jistě potěší i nový design podia. Nejen, že je pobaví, ale možná i chvilkami dojme. Součástí budou fotografie, které zachycují onu společnou desetiletou cestu a které nás budou na obrazovce doprovázet po celý večer," uvedla Dykova PR manažerka Lucie Šimůnková.

Hlavní hvězdou festivalu bude letos zpěvák Pavol Habera se skupinou Team. Dalšími vystupujícími budou Richard Müller, Aneta Langerová, Ewa Farna, Iné kafe, No Name, Jaroslav Uhlíř nebo Ben Cristovao. Festival se specializuje na mimořádné projekty. Takovými letos budou vystoupení kapely Hradišťan s Vlastou Rendlem nebo výpravný koncert Radim Hladík tribute na poctu fenomenálního kytaristy.

"Štěrkovna Open Music za posledních 16 let ušla dlouhou cestu a jsme rádi, že se můžeme pyšnit nejen stále většími hudebními hvězdami, ale také stále větším zájmem hudebních fanoušků," uvedl za pořadatele Matěj Ostárek.

Festival se uskuteční od 23. do 25. července na břehu hlučínského jezera. Další informace najdou zájemci na internetových stránkách www.sterkovnamusic.com.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

18°C

Dnes je středa 8. července 2020

Očekáváme v 15:00 17°C

Celá předpověď