Dobrovolné stažení dětských chůviček model "Paris"

foto Závadné chůvičky Paris (Part-No. 5070032)

Assamstadt - Podle tiskové zprávy společnosti ANSMANN AG vydané PR servisem ČTK Protext stahuje tato německá firma z prodeje některé dětské chůvičky model Paris. Oddělení sledování kvality společnosti zjistilo následující problém z hlediska bezpečnosti: Za určitých podmínek se během procesu resetování může poškodit izolace a může dojít k expozici části pod vysokým napětím. Dítěti nehrozí vůbec žádné nebezpečí, neboť nedochází k poškození mikrofonu.

I když nebyly ohlášeny žádné nehody, společnost ANSMANN laskavě žádá své zákazníky, aby vrátili modely, kterých se to týká. Náhrady na poštovné uhradí společnost ANSMANN a zákazníkovi bude okamžitě zaslána nová chůvička zdarma. Jedná se o všechny modely bez zeleného označení (Balení: nad kódem EAN; jednotka přijímače: pod adaptérem EU). Společnost ANSMANN AG usiluje o co nejvyšší kvalitu a bezpečnost svých produktů. Velmi lituje, pokud někomu způsobila jakékoli nepříjemnosti.

Pokud máte zájem o další informace, volejte zvláštní horkou linku +49 (0) 6294 4204-34 nebo navštivte domovské stránky společnosti ANSMANN na adrese: ww.ansmann.de/cms/recall-paris.html (v místních jazycích), s kontaktními informacemi na místního prodejního partnera společnosti ANSMANN.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je úterý 22. června 2021

Očekáváme v 7:00 20°C

Celá předpověď