Do Vizovic se vrací kapela Helloween, zazpívají Hansen i Kiske

foto Fanoušci kanadské skupiny Annihilator sledují její vystoupení 12. července 2018 v areálu likérky ve Vizovicích na mezinárodním metalovém festivalu Masters of Rock.

Vizovice (Zlínsko) - Druhým dnem dnes v areálu likérky ve Vizovicích na Zlínsku pokračuje hudební festival Masters of Rock. Hlavní hvězdou jeho 16. ročníku je německá kapela Helloween. Na hlavním pódiu vystoupí ve 22:10. Fanoušci se mohou těšit na všechny tři zpěváky, kteří kapelou v její historii prošli, tedy Michaela Kiskeho, Kaie Hansena i současného vokalistu Andiho Derise.

Podle ředitele pořádající agentury Pragokoncert Jiřího Darona bude pro koncert připravena monstrózní pódiová scéna se stěnou s LED obrazovkami. Ke každé skladbě, kterou Helloween zahrají, by na nich měly běžet videoklipy a další historické záběry. Kapela s logem v podobě dýně vznikla v 80. letech v Hamburku a u fanoušků si velice rychle získala oblibu. Světoznámé jsou především její desky Keeper of the Seven Keys Part 1 a 2.

Návštěvníky dnes čeká také koncert finské folkmetalové skupiny Turisas, která do Vizovic dorazí vůbec poprvé. Naopak švédská kapela Arch Enemy se už na festivalu v minulosti představila, stejně jako finská formace Amorphis. Jejich koncerty zmiňované večerní vystoupení Helloween orámují.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

12°C

Dnes je úterý 25. září 2018

Očekáváme v 9:00 8°C

Celá předpověď