Dieter Bohlen vystoupí po 16leté pauze s hity Modern Talking

foto Ilustrační foto - Německý zpěvák Dieter Bohlen (na archivním snímku z 9. října 2003), který zažil svou největší slávu v 80. letech v popové dvojici Modern Talking, byl 11. prosince dopoledne ve své vile u Hamburku přepaden a oloupen. Dva maskovaní pachatelé spoutali dvaapadesátiletého hudebníka i jeho partnerku a pak prchli s lupem pryč. ** Archivní snímek z 9. října 2003 **

Berlín - Po koncertní pauze trvající 16 let chystá německý popový hudebník Dieter Bohlen jednorázový comeback. Poslední srpnový den vystoupí živě s kapelou v Berlíně s hity věhlasného dua 80. let Modern Talking. Jeho druhá polovina, zpěvák Thomas Anders, u toho však nebude.

Pětašedesátiletý Bohlen řekl, že myšlenku uspořádat velký koncert pod širým nebem mu vnukli jeho fanoušci na instagramu. Bohlen zazpívá velké hity z 80. let, ale bez svého někdejšího hudebního partnera Anderse. Koncert se má uskutečnit v areálu špandavské citadely, renesanční pevnosti na západním okraji Berlína, která pojme až 10.000 diváků.

Obavy z kritiky protřelý skladatel, producent a v poslední době i porotce televizní soutěže Deutschland sucht den Superstar (Německo hledá superstar) nemá. Listu Bild se "titán popu" pochlubil, že každý den dostává žádosti o povolení vytvořit nové verze hitů Modern Talking nebo k jejich použití v reklamních spotech.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je úterý 20. srpna 2019

Očekáváme v 1:00 16°C

Celá předpověď