Depp tvrdí, že jeho bývalá žena vztáhla ruku na něj

foto Americký herec Johnny Depp u soudu.

Londýn - Hollywoodský herec Johnny Depp, který minulý týden u londýnského soudu popíral, že napadl svou ženu Amber Heardovou, dnes řekl, že naopak ona vztáhla ruku na něj. Uštědřila mu prý ránu pěstí, informovala agentura AP.

Fotogalerie

Soud projednává Deppovu žalobu na britský bulvární deník The Sun kvůli článku, který ho označil za manželského násilníka. Minulý týden herec mimo jiné popřel, že by v minulosti během pobytu na svém soukromém ostrově na Bahamách zaútočil na nyní již bývalou manželku.

Dnes Deppe tvrdil, že mu dokonce Heardová ke konci jejich vztahu uštědřila ránu nazývanou v americké slangové angličtině haymaker, což popsal jako volný úder s velkým nápřahem, který - když zasáhne cíl - je velmi účinný.

Depp řekl, že potyčka následovala po oslavě 30. narozenin Heardové v dubnu 2016 a několik hodin poté, co se dověděl, že jeho bývalí manažeři utekli se stovkami milionů dolarů. Herec poté upřesnil, že šlo o 650 milionů dolarů, které z velké části vydělal filmy série Piráti z Karibiku. Kromě toho prý manažeři za něj po 17 let neplatili daně, což vytvořilo dluh v úhrnné výši dalších 100 milionů dolarů.

Po zmíněné narozeninové oslavě si prý šel do postele číst, ale Heardová ho začala obviňovat z toho, že jí zkazil narozeninovou večeři. Pak jej údajně uhodila.

Depp se s bývalými manažery už v roce 2018 vyrovnal mimosoudně, píše AP. Dnes ukončil své výpovědi před soudem, který řeší, zda jsou oprávněná tvrzení bulváru o jeho násilnickém chování.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

4°C

Dnes je pondělí 12. dubna 2021

Očekáváme v 9:00 4°C

Celá předpověď