Den otevřených dveří na Zámku Doksy pozve do Muzea Čtyřlístku

foto Na zrekonstruovaném zámku v Doksech na Českolipsku otevřeli 28. června 2020 nově vybudovaný prohlídkový okruh věnovaný posledním majitelům - rodu Valdštejnů, kteří na zámku žili od roku 1680 do roku 1945.

Sobota 11. září bude patřit Dnu otevřených dveří na Zámku Doksy. Během akce se zdarma otevřou brány zámku i místního muzea. Akce se uskuteční ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR a projektem Kde fondy EU pomáhají.

Zámek nabízí speciální zábavné komentované prohlídky „S Valdštejny po zámku“, které budou od 11:00, 13:00 a 15:00 hodin. Dále bude po celý den volný vstup do zámku na individuální prohlídky, do nového interaktivního prohlídkového okruhu, kde na Vás čeká tříplátnové kino, velké dotykové obrazovky, multimediální kreslicí plátno a mnohé další.

Navštívit můžete také muzeum Čtyřlístek, kde se můžete setkat s Bobíkem, Fifinkou, Myšpulínem a Pinďou.

Po celý den je pro Vás připraven velký doprovodný program, zábava pro malé i velké. Vystoupení ZUŠ Doksy a ZUŠ Václava Snítila Mimoň. Pro děti jsou připraveny tvořivé dílničky. Na závěr zahraje kapela Vladimír Band.

Evropské fondy pomáhají i na jiných místech a na akci Vám představíme další úspěšné projekty, které zlepšily kvalitu života v Libereckém kraji. Představí se Vám Nadační fond Podralsko, Geopark Ralsko a Občanské sdružení D.R.A.K.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

17°C

Dnes je pátek 24. března 2023

Očekáváme v 19:00 13°C

Celá předpověď