Dálnice D35 od Loštic ve směru na Mohelnici byla uzavřena kvůli nehodě čtyř aut

foto Dopravní nehoda. Ilustrační foto.

Olomouc - Nehoda čtyř vozidel dnes ráno zkomplikovala provoz na dálnici D35 od Loštic ve směru na Mohelnici. Kvůli nehodě byla dálnice uzavřena, nyní je s opatrností průjezdná jedním pruhem, řekla dnes ČTK šumperská policejní mluvčí. Nehoda se obešla bez zranění. V oblasti panuje nepříznivé počasí, problémy na silnicích jsou i v ostatních částech regionu.

Nehoda se podle Ředitelství silnic a dálnic stala na 236. kilometru dálnice D35 ve směru na Mohelnici, uzavřena byla kolem 07:30, o něco později již byla průjezdná jedním jízdním pruhem. "Jde o nehodu čtyř vozidel, dokumentujeme ji jako dvě na sobě nezávislé nehody. Nehoda se obešla bez zranění, policisté a místě provádějí dokumentaci a místo nehody je s opatrností průjezdné," uvedla policejní mluvčí.

Problémy s dopravou jsou i v ostatních oblastech Šumperska. "Stále nesjízdný zůstává úsek silnice I/35 ve stoupání z Mohelnice na Studenou Loučku," doplnila policejní mluvčí. Další vozidla havarovala podle informací policie na kluzké vozovce v Mohelnici ve směru na Libivou na silnici I/44, nehoda se obešla bez zranění. Problémy jsou také u Moravského Berouna na Olomoucku, kde je podle informací policie na silnici náledí a vrstva sněhu do pěti centimetrů. V místě je uvízlý kamion, který částečně blokuje provoz a tvoří se kolony.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je sobota 17. dubna 2021

Očekáváme v 21:00 4°C

Celá předpověď