ČSSD plánuje zahájení volební kampaně na začátek září

foto Ilustrační foto - Vicepremiér Jan Hamáček vystoupil 10. srpna 2018 v Praze na tiskové konferenci po jednání s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou a předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou o růstu platů ve veřejném sektoru.

Praha - ČSSD plánuje zahájení volební kampaně před komunálními a senátními volbami na začátek září. Novinářům to dnes řekl předseda sociálních demokratů Jan Hamáček. Naznačil, že se kampaň bude zaměřovat na zlepšení kvality života, bezpečí občanů a dostupné bydlení.

"Teď finalizujeme koncept kampaně, jednotlivá hesla a samozřejmě programovou náplň. Ve chvíli, kdy ten koncept bude hotový, tak ho představíme," řekl Hamáček.

Naznačil také hlavní témata, která souvisí s prioritami ČSSD ve vládě. "Logicky je to o zvyšování kvality života našich občanů. Je to také o zajištění bezpečnosti, nicméně nechápu to jenom úzce jako fyzickou bezpečnost, ale v širším slova smyslu, aby se lidé cítili bezpečně v práci, ve svém volném čase. Víme, že musíme řešit problematiku bydlení," řekl.

Komunální a senátní volby se uskuteční 5. a 6. října. V Senátu bude ČSSD obhajovat pozici nejsilnější strany.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

3°C

Dnes je úterý 11. prosince 2018

Očekáváme v 19:00 2°C

Celá předpověď