Cholenská si dojela na MS juniorů pro stříbro ve skikrosu

foto Mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování a snowboardingu, 26. března 2021 v Krasnojarsku. Sedmnáctiletá česká reprezentantka Diana Cholenská získala stříbro ve skikrosu.

Krasnojarsk (Rusko) - Sedmnáctiletá Diana Cholenská získala na juniorském mistrovství světa stříbro ve skikrosu. Pro českou výpravu na šampionátu v akrobatickém lyžování a snowboardingu v Krasnojarsku vybojovala pátou medaili.

Cholenská ve finále nestačila jen na domácí Darju Melčakovovou, třetí skončila další Ruska Polina Rjabovová. Česká lyžařka navázala na druhé místo z loňských olympijských her mládeže v Lausanne.

Jablonecká závodnice už má za sebou i čtyři starty mezi elitou ve Světovém poháru. Před měsícem v gruzínském Bakuriani obsadila 15. místo.

V Krasnojarsku zkompletovala českou sbírku, do které nejvíce přispěl dvěma tituly akrobatický lyžař Matěj Švancer, jenž ovládl slopestyle a Big Air. Sára Strnadová zvítězila ve snowboardcrossu juniorek a s Brunem Tatarkem pak přidala bronz v soutěži družstev.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

16°C

Dnes je středa 21. dubna 2021

Očekáváme v 21:00 9°C

Celá předpověď