Česká účast na Expo 2025 má speciální přílohu na webu Českénoviny.cz

foto Ředitel strategie a rozvoje ČTK a nově zvolený generální ředitel agentury Jaroslav Kábele (vlevo) a generální komisař české účasti na Expo 2025 Ondřej Soška při podpisu smlouvy o spolupráci v sídle ČTK.

Generální komisař české účasti na Expo 2025 Ondřej Soška a ředitel pro strategii a rozvoj České tiskové kanceláře (ČTK) a nastupující generální ředitel agentury Jaroslav Kábele podepsali v březnu 2023 smlouvu o spolupráci. Dva roky před zahájením Všeobecné světové výstavy v japonské Ósace tak mají čeští pořadatelé a jejich současní a budoucí partneři z řad byznysu, státní správy i akademické sféry možnost publikovat své články, fotografie, audia, videa nebo infografiky, případně využívat obsah ČTK, v nově zřízené speciální příloze na zpravodajském webu Českénoviny.cz. Ten provozuje ČTK a navštěvuje ho zhruba 1,2 milionu reálných uživatelů měsíčně. Speciální příloha naplno běží od dubna 2023.

Fotogalerie

„Spolupráce s Českou tiskovou kanceláří přispěje ke zvýšené publicitě našich partnerů – firem i nejrůznějších institucí a pomůže nám šířit povědomí o světové výstavě a české účasti směrem k ještě širšímu publiku. ČTK považujeme za silného strategického partnera,“ řekl při podpisu generální komisař české účasti Ondřej Soška. „Partnerem české účasti byla ČTK už před rokem 2020, kdy se mělo konat Expo v Dubaji, nakonec odložené o rok,“ uvedl ředitel Jaroslav Kábele. „Doufám, že potenciálu našich distribučních cest, a to jak do médií, tak přímo ke čtenářům, využijeme tentokrát ještě lépe,“ dodal Kábele.

Kromě webové přílohy bude ČTK šířit informace o české účasti na světové výstavě dalšími distribučními kanály, které využívá její komerční služba Protext ČTK. Texty, fotografie, audia, videa nebo infografiky z Ósaky budou k dispozici rovněž na smluvních webech služby Protext ČTK, na sociálních sítích, v partnerských médiích a na oficiální stránce české účasti www.expo2025czechia.com. Spolupráce týmu připravujícího českou účast na EXPO 2025 a ČTK by měla trvat do konce března 2026.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je pátek 9. června 2023

Očekáváme v 15:00 22°C

Celá předpověď