Česká fotbalová reprezentace se přesunula do Rostova

foto Ilustrační foto - Zleva vzadu trenér Karel Jarolím, asistent trenéra Boris Kočí a manažer Jaromír Šeterle na tréninku při srazu české fotbalové reprezentace před zápasy s Ukrajinou a v Rusku, 3. září 2018 v Praze.

Zlín/Rostov na Donu (Rusko) - Čeští fotbalisté se dnes po obědě přesunuli do Ruska, kde je v pondělí čeká přípravný zápas s domácí sbornou. Dopoledne ještě reprezentanti trénovali ve Zlíně a před patnáctou hodinou odletěli z Brna do dějiště duelu Rostova na Donu. V Rusku se národní celek pokusí aspoň částečně napravit čtvrteční porážku 1:2 v úvodním utkání Ligy národů v Uherském Hradišti s Ukrajinou.

"Zatím je ta porážka ještě čerstvá. Včera jsme měli pozápasový trénink a dnes už jsme se takticky připravovali na Rusko. Věřím, že klíč na Rusko najdeme. Hlavně musíme zregenerovat, zápasy jdou rychle za sebou, do toho ještě náročná cesta. Ale jdeme do toho, těšíme se a doufám, že uděláme dobrý výsledek," řekl pro web FAČR brankář Tomáš Koubek.

Trenér Karel Jarolím zřejmě dá šanci řadě hráčů, kteří nenastoupili proti Ukrajině. Do Ruska neodcestoval obránce Filip Novák, jenž má problémy s achillovkou.

"Budeme chtít nějakým způsobem odčinit ten prohraný zápas. Víme, že Rusko je velice dobrý soupeř, který předvedl velmi dobré výsledky na mistrovství světa. Určitě tam ale jedeme s vítěznou mentalitou a chceme něco uhrát," doplnil záložník Jakub Jankto.

V Rostově čeká reprezentaci v neděli předzápasový trénink a v pondělí od 18:00 SELČ souboj s ruskou sbornou, která na nedávném mistrovství světa na domácí půdě došla až do čtvrtfinále.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je neděle 21. července 2019

Očekáváme v 13:00 24°C

Celá předpověď