Cenu MTV pro nejlepší film získal snímek Spider-Man: Bez domova

foto Vyhlášení filmových a televizních cen stanice MTV.

Los Angeles - Vítězem hlavní kategorie letošních filmových a televizních cen stanice MTV se stal snímek Spider-Man: Bez domova, cenu získal i představitel hlavní role Tom Holland. Mezi seriály zvítězila Euforie, která vynesla ocenění i herečce Zendaye. Čestné ocenění za celoživotní dílo převzala herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová.

Herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová s oceněním za celoživotní dílo při vyhlášení filmových a televizních cen stanice MTV 6. června 2022. Další z filmových adaptací příběhů superhrdiny Spider-Mana v režii Jona Wattse měla nominaci v sedmi kategoriích, nakonec ale získala dvě trofeje. Seriál Euforie uspěl i v netradičních kategoriích jako je nejlepší souboj či nejlepší milostná zápletka.

Ocenění pro nejlepší hrdinku si odnesla Scarlett Johanssonová za svou roli v akčním sci-fi snímku Black Widow, nejlepším zloduchem se stal Daniel Radcliffe, který ztvárnil záporného hrdinu v dobrodružném filmu Ztracené město.

Filmové ceny MTV zpravidla putují divácky oblíbeným televizním produkcím a kasovním trhákům a jsou považovány za jakýsi populární protipól serióznějších cen jako jsou Oscaři nebo Zlaté glóby. Vítězi, o nichž rozhoduje výhradně hlasování fanoušků, dostávají trofeje v podobě kelímku s popcornem.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

20°C

Dnes je pondělí 5. června 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď