Brzo ráno hořela v Praze 10 lakovna a autodílna

foto Jen pár hodin poté, co hasiči z hlavního města skončili náročný zásah v pětipatrové budově hotelu na Novém Městě, vyjížděli 21. ledna 2018 časně ráno k požáru lakovny a autodílny ve skladovacím areálu v Průmyslové ulici v Praze 10. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň likvidovalo 16 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. V hořící hale byly tlakové lahve, hořelo vybavení lakovny a část stavební konstrukce haly. Před 06:00 dostali hasiči požár pod kontrolu.

Praha - Jen pár hodin poté, co hasiči z hlavního města skončili náročný zásah v pětipatrové budově hotelu na Novém Městě, vyjížděli dnes časně ráno k požáru lakovny a autodílny ve skladovacím areálu v Průmyslové ulici v Praze 10. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň likvidovalo 16 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů, informoval ČTK mluvčí hasičů Martin Kavka.

Jen pár hodin poté, co hasiči z hlavního města skončili náročný zásah v pětipatrové budově hotelu na Novém Městě, vyjížděli 21. ledna 2018 časně ráno k požáru lakovny a autodílny ve skladovacím areálu v Průmyslové ulici v Praze 10. Byl vyhlášen třetí stupeň požárního poplachu. Oheň likvidovalo 16 jednotek profesionálních i dobrovolných hasičů. V hořící hale byly tlakové lahve, hořelo vybavení lakovny a část stavební konstrukce haly. Před 06:00 dostali hasiči požár pod kontrolu.

V hořící hale o rozměrech dvacet krát osm metrů byly podle něj tlakové lahve, hořelo vybavení lakovny a část stavební konstrukce haly. Před 06:00 dostali hasiči požár pod kontrolu. "Následovalo rozebírání ohořelých částí a dohašování skrytých ohnisek požáru. Rozsah škod a příčina vzniku požáru bude předmětem dalšího šetření," dodal Kavka.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

8°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 17:00 6°C

Celá předpověď