Britská pošta vydá známky s postavami z Hry o trůny

foto Herci ze seriálu Hra o trůny s televizními cenami Emmy. Zleva Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister), Maisie Williamsová (Arya Stark), Emilia Clarkeová (Daenerys Targaryen), Sophie Turnerová (Sansa Stark) a Kit Harington (Jon Sníh).

Londýn - Britská pošta vydá sérii 15 známek s postavami z úspěšného amerického fantasy seriálu Hra o trůny. Chce tak zdůraznit britský příspěvek k tomuto televiznímu hitu, jenž se z velké části natáčel v Severním Irsku a v němž hrají i britské hvězdy, například Emilia Clarkeová, Kit Harington a Maisie Williamsová.

Fanoušci seriálu si známky budou moci zakoupit od 23. ledna nebo si je objednat předem přes internetovou stránku pošty, napsal server BBC News.

Seriál z dílny HBO se těší rekordní sledovanosti, loni byla odvysílána sedmá série. Závěrečná osmá řada se nyní natáčí a vysílat by se měla příští rok. Sága o lásce, zradě a boji o moc si získala příznivé recenze mimo jiné za herecké výkony i příběh, od některých si ale vysloužila kritiku za velkou míru násilí.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

13°C

Dnes je pondělí 24. září 2018

Očekáváme v 11:00 11°C

Celá předpověď