Britney Spearsová se zasnoubila, oznámila to videem na instagramu

foto Britney Spearsová a Sam Asghari (na snímku z 22. července 2019).

Los Angeles - Americká zpěvačka Britney Spearsová se zasnoubila s dlouholetým partnerem Samem Asgharim. Pár na sociální síti instagram zveřejnil video, na němž se usmívají, dávají si lehký polibek a ukazují zásnubní prsten. Popová zpěvačka k tomu doplnila velmi emotivní komentář a několik emotikonů prstýnku a srdíčka. Fotografii se vztyčeným prsteníčkem své snoubenky zveřejnil také Ashgari.

Britney Spearsová a Sam Asghari (na snímku z 22. července 2019). Devětatřicetiletá Spearsová již byla dvakrát vdaná. První sňatek uzavřený v Las Vegas byl po několika dnech anulován, uvedl Reuters. Tři roky byla vdaná za Kevina Federlina, mají spolu dvě děti.

Osobní trenér a herec Asghari se před 27 lety narodil v Íránu. Se Spearsovou chodí od roku 2016.

V posledních měsících média věnují pozornost zpěvaččinu soukromí, vede soudní spor o opatrovnictví své osoby a správu majetku. Její otec Jamie Spears spravoval záležitosti své dcery od roku 2008, kdy byla hospitalizována v psychiatrické léčebně. Správy jejího majetku se vzdal letos v srpnu, definitivně o tom ale rozhodne soud. O ukončení nuceného opatrovnictví usilovala Spearsová několik měsíců a obvinila svého otce, že ji nutil vystupovat proti její vůli, brát léky nebo nedovolil vdát se za přítele a mít s ním dítě.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

9°C

Dnes je pondělí 25. října 2021

Očekáváme v 7:00 0°C

Celá předpověď