Britney Spearsová se provdala za svého snoubence Sama Asghariho

foto Ilustrační foto - Britney Spearsová a Sam Asghari (na snímku z 22. července 2019).

Los Angeles - Americká zpěvačka Britney Spearsová se v Los Angeles provdala za svého snoubence Sama Asghariho. Manželství uzavřeli sedm měsíců poté, co si popová hvězda u soudu vybojovala ukončení svého opatrovnictví, kvůli kterému se nemohla vdát. Svatbu se podle amerických médií pokusil zhatit zpěvaččin bývalý muž Jason Alexander, jehož manželství se Spearsovou v roce 2004 trvalo jen 55 hodin. Nakonec skončil v policejních poutech.

S osmadvacetiletým osobním trenérem Asgharim se Spearsová seznámila při natáčení klipu ke své písni Slumber Party. Svatba se konala devět měsíců po zásnubách a skoro sedm měsíců poté, soud na zpěvaččinu žádost po 14 letech ukončil její opatrovnictví schválené původně kvůli jejím psychickým obtížím. Svého otce Jamieho Spearse vinila, že opatrovnictví zneužíval a nutil ji vystupovat proti její vůli, brát lithium a nechtěl jí dovolit vdát se za Asghariho a mít s ním děti.

Čtyřicetiletá popová hvězda, která už má dva dospívající syny z předchozího manželství se zpěvákem Kevinem Federlinem, letos ohlásila, že s Asgharim čeká dítě. V květnu oznámila, že potratila.

Kalifornskou svatbu provázely dramatické scény. Policie zatkla zpěvaččina prvního manžela Alexandera, jehož manželství se Spearsovou skončilo jen 55 hodin po svatbě v Las Vegas v roce 2004. Svůj pokus překazit svatbu vysílal na instagramu a ochrance tvrdil, že jej zpěvačka pozvala. "Je moje první manželka, má jediná žena," prohlásil. Alexander skončil v poutech a policie následně zjistila, že na něj byl vydán zatykač kvůli jinému incidentu. Podle bulvárního webu Daily Mail byl zatčen již potřetí za 13 měsíců.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je čtvrtek 1. června 2023

Očekáváme v 21:00 18°C

Celá předpověď