Brémy jen remizovaly se Stuttgartem, který letos ještě nevyhrál

foto Niklas Moisander z Brém (vlevo) v souboji s Mario Gomezem ze Stuttgartu v zápase Bundesligy hraném 22. února 2019.

Brémy (Německo) - Fotbalisté Brém udrželi v odvetné části bundesligy neporazitelnost, ale už ve čtvrtém z šesti utkání pouze remizovali. Tentokrát Werder s Jiřím Pavlenkou v brance a Theodorem Gebre Selassiem v obraně ztratil v předehrávce 23. kola body se sestupem ohroženým Stuttgartem po výsledku 1:1.

Pavlenku překonal po rychlé akci už ve druhé minutě švýcarský záložník Zuber. Domácí vyrovnali v poslední minutě prvního poločasu po umístěné střele z dálky z kopačky nizozemského středopolaře Klaassena.

Werder se posunul na deváté místo, Stuttgart zůstal v zóně sestupu a stále čeká v tomto roce na výhru.