Australian Open

Výsledky žen:

Neděle 1. února:

Juniorky - finále:
Dvouhra: Peerová (13-Izr) - Vaidišová (3-ČR) 6:1, 6:4.
Čtyřhra: Sun Šeng-nan, Čchan Jung-jan (2-Čína/Tchaj-wan) - Vaidišová, Chvojková (1-ČR) 7:5, 6:3.

Sobota 31. ledna:

Dvouhra - finále:
Heninová-Hardenneová (1) - Clijstersová (2-obě Belg.) 6:3, 4:6, 6:3.

Juniorky:
Dvouhra - semifinále:
Vaidišová (3-ČR) - Gajdošová (1-SR) 7:5, 6:3.

Čtyřhra - semifinále:
Vaidišová, Chvojková (1-ČR) - Gajdošová, Peerová (4-SR/Izr.) 6:2, 6:4.

Pátek 30. ledna:

Čtyřhra - finále:
Ruanová-Pascualová, Suarezová (1-Šp./Arg.) - Kuzněcovová, Lichovcevová (4-Rus.) 6:4, 6:3.

Juniorky:
Dvouhra - čtvrtfinále:
Vaidišová (3-ČR) - Ivanovičová (7-SČH) 1:6, 6:1, 6:3.

Čtyřhra - čtvrtfinále:
Vaidišová, Chvojková (1-ČR) - Kim So-čung, Anderssonová (Korea/Švéd.) 6:1, 6:0.

Čtvrtek 29. ledna:

Dvouhra - semifinále:
Heninová-Hardenneová (1-Belg.) - Zuluagová (32-Kol.) 6:2, 6:2, Clijstersová (2-Belg.) - Schnyderová (22-Švýc.) 6:2, 7:6 (7:2).

Juniorky:
Dvouhra - 3. kolo:
Vaidišová (3-ČR) - Jen-Čchung Čchen (Čína) 6:2, 6:1, Bacsinszkyová (14-Švýc.) - Chvojková (2-ČR) 7:6 (8:6), 6:3.

Čtyřhra - 2. kolo:
Vaidišová, Chvojková (1-ČR) - Bacsinszkyová, Kiszczynská (Švýc./Pol.) 6:2, 6:1.

Středa 28. ledna:

Dvouhra - čtvrtfinále:
Clijstersová (2-Bel.) - Myskinová (6-Rus.) 6:2, 7:6 (11:9), Schnyderová (22-Švýc.) - Raymondová (25-USA) 7:6 (7:2), 6:3.

Čtyřhra - semifinále:
Kuzněcovová, Lichovcevová (4-Rus.) - Aniová, Průšová (Est./ČR) 6:2, 6:4, Ruanová-Pascualová, Suarezová (1-Šp./Arg.) - Huberová, Sugijamaová (3-JAR/Jap.) 6:4, 7:6 (7:5).

Juniorky:
Dvouhra - 2. kolo: Vaidišová (3-ČR) - Burdetteová (USA) 6:0, 6:2, Chvojková (2- ČR) - Liou Wang-tching (Čína) 6:0, 6:2.

Čtyřhra - 1. kolo: Vaidišová, Chvojková (11-ČR) - Lesniaková, Kerberová (Pol./Něm.) 6:3, 4:6, 6:1.

Úterý 27. ledna:

Dvouhra - čtvrtfinále: Zuluagaová (32-Kol.) - Mauresmová (4-Fr.) bez boje, Heninová- Hardenneová (1-Belg.) - Davenportová (5-USA) 7:5, 6:3.

Čtyřhra - čtvrtfinále: Aniová, Průšová (Est./ČR) - Ventová-Kabchiová, Widjajaová (6- Ven./Indon.) 2:6, 6:4, 7:6 (7:2), Huberová, Sugijamaová (3- JAR/Jap.) - Husárová, Safinová (SR/Rus.) 6:2, 6:3, Kuzněcovová, Lichovcevová (4-Rus.) - Jen c', Čeng Ťie (Čína) 6:4, 6:4, Ruanová-Pascualová, Suarezová (1-Šp./Arg.) - Gagliardiová, Vinciová (Švýc./It.) 6:3, 6:2.

Juniorky:
Dvouhra - 1. kolo:
Chvojková (2-ČR) - Kiszczynská (Pol.) 7:6 (7:5), 6:0.

Pondělí 26. ledna:

Dvouhra - osmifinále:
Clijstersová (2-Belg.) - Farinaová-Eliaová (20-It.) 6:3, 6:3, Myskinová (6-Rus.) - Rubinová (9-USA) 6:7 (3:7), 6:2, 6:2, Schnyderová (22-Švýc.) - Dechyová (29-Fr.) 6:2, 6:4, Raymondová (25-USA) - Golovinová (Fr.) 6:2, 6:0.

Juniorky - dvouhra - 1. kolo:
Vaidišová (3-ČR) - Bobuscicová (Austr.) 6:2, 6:1.

Neděle 25. ledna:

Dvouhra - osmifinále:
Heninová-Hardenneová (1-Belg.) - Santangelová (It.) 6:1, 7:6 (7:5), Mauresmová (4-Fr.) - Moliková (Austr.) 7:5, 7:5, Davenportová (5-USA) - Zvonarevová (11-Rus.) 6:1, 6:3, Zuluagaová (32-Kol.) - Kaprosová (Maď.) 6:4, 6:2.

Čtyřhra - osmifinále:
Aniová, Průšová (Est./ČR) - Davenportová, Morariuová (USA) 7:5, 5:7, 6:3.

Sobota 24. ledna:

Dvouhra - 3. kolo:
Raymondová (25-USA) - V. Williamsová (3-USA) 6:4, 7:6 (7:5), Clijstersová (2-Bel.) - Safinová 6:2, 6:1, Dechyová (29-Fr.) - Obataová (Jap.) 7:5, 6:1, Farinaová-Eliaová (20-It.) - Frazierová (USA) 4:6, 6:1, 7:5, Rubinová (9-USA) - Lichovcevová (Rus.) 6:3, 6:2, Golovinová (Fr.) - Krasnorucká (23-Rus.) 6:2, 7:6 (7:4), Myskinová (6-Rus.) - Šarapovová (28-Rus.) 6:4, 1:6, 6:2, Schnyderová (22-Švýc.) - Suarezová (12-Arg.) 7:5, 6:3.

Čtyřhra - 2. kolo:
Davenportová, Morariuová (USA) - Navrátilová, Raymondová (2- USA) 6:3, 6:0.

Pátek 23. ledna:

Dvouhra - 3. kolo:
Heninová-Hardenneová (1-Belg.) - Kuzněcovová (30-Rus.) 6:2, 7:5, Mauresmová (4-Fr.) - Medinaová-Garriguesová (Šp.) 6:1, 6:2, Davenportová (5-USA) - Granvilleová (USA) 6:4, 6:0, Zvonarevová (11-Rus.) - Prattová (Austr.) 7:5, 2:6, 6:1, Zuluagaová (32-Kol.) - Craybasová (USA) 7:6 (7:5), 4:6, 6:2, Moliková (Austr.) - Schaulová (Luc.) 6:7 (4:7), 6:1, 6:2, Kaprosová - Mandulaová (obě Maď.) 3:6, 6:3, 12:10.

Čtyřhra - 2. kolo:
Aniová, Průšová (Est./ČR) - Schettová, Schnyderová (15- Rak./Švýc.) 6:3, 6:2.

Smíšená čtyřhra - 1. kolo:
Friedl, Husárová (ČR/SR) - Palmer, Mijagiová (USA/Jap.) 6:3, 6:2.

Čtvrtek 22. ledna:

Dvouhra - 2. kolo:
Rubinová (9-USA) - Chládková (ČR) 6:2, 6:4, Krasnorucká (23-Rus.) - Strýcová (ČR) 6:3, 4:6, 6:3, Clijstersová (2-Bel.) - Camerinová (It.) 6:0, 6:0, V. Williamsová (3-USA) - Duševinová (Rus.) 6:4, 6:2, Myskinová (6- Rus.) - Gagliardiová (Švýc.) 6:2, 6:4, Obataová (Jap.) - Sugijamaová (8-Jap.) 6:4, 6:4, Suarezová (12-Arg.) - Vakulenková (Ukr.) 6:3, 6:4, Safinová (Rus.) - Coetzerová (27-JAR) 7:5, 6:3, Golovinová (Fr.) - Pistolesiová (Izr.) 6:2, 6:3, Farinaová-Eliaová (20-It.) - Ruanová-Pascualová (Šp.) 5:7, 6:4, 6:4, Schnyderová (22-Švýc.) - Bartoliová (Fr.) 6:4, 2:6, 6:3, Dechyová (29-Fr.) - Obzilerová (Izr.) 6:3, 6:0, Frazierová (USA) - Brandiová (Portoriko) 2:6, 6:0, 7:5, Lichovcevová (Rus.) - Schiavoneová (It.) 6:2, 6:2, Raymondová (25-USA) - Anca Barnaová (Něm.) 6:3, 6:4, Šarapovová (28-Rus.) - Leeová-Watersová (USA) 6:1, 6:3.

Středa 21. ledna:

Dvouhra - 2. kolo:
Heninová-Hardenneová (1-Bel.) - Pinová (Fr.) 6:1, 6:4, Mauresmová (4-Fr.) - Cervanová (SR) 6:0, 6:2, Davenportová (5- USA) - Loitová (Fr.) 6:3, 3:6, 6:0, Zvonarevová (11-Rus.) - Czinková (Maď.) 7:5, 6:4, Moliková (Austr.) - Hantuchová (15-SR) 6:4, 6:3, Daniiliduová (19-Řec.) - Blacková (Zim.) 3:6, 6:0, 6:1, Schaulová (Luc.) - Bovinová (21-Rus.) 6:4, 6:3, Mandulaová (Maď.) - Malejevová (24-Bul.) 6:7 (5:7), 6:2, 6:3, Kuzněcovová (30-Rus.) - Ant. Serraová-Zanettiová (It.) 7:6 (7:0), 6:4, Zuluagaová (32-Kol.) - Diazová-Olivaová (Arg.) 6:3, 6:4, Prattová (Austr.) - Morigamiová (Jap.) 1:6, 6:3, 6:3, Granvilleová (USA) - Dominikovicová (Austr.) 6:2, 2:6, 6:1, Kaprosová (Maď.) - Stosurová (Austr.) 6:3, 6:1, Medinová- Garriguesová (Šp.) - Fedaková (Ukr.) 6:2, 2:6, 6:3, Santangelová (It.) - Schettová (Rak.) 7:6 (7:3), 0:6, 6:3, Craybasová (USA) - Jankovičová (SČH) 6:4, 2:6, 8:6.

Čtyřhra - 1. kolo:
Navrátilová, Raymondová (2-USA) - Okamotová, Takemuraová (Jap.) 6:0, 6:1, Aniová, Průšová (Est./ČR) - Benešová, Wheelerová (ČR/Austr.) 6:2, 6:4, Petrovová, Shaughnessyová (8-Rus./USA) - Bedáňová, Voráčová (ČR) 6:2, 6:2.

Úterý 20. ledna:

Dvouhra - 1. kolo:
Strýcová (ČR) - Parraová (Šp.) 7:5, 6:1, Smašnovová-Pistolesiová (14-Izr.) - Koukalová (ČR) 6:3, 6:3, Gagliardiová (Švýc.) - Průšová (ČR) 7:6 (7:5), 7:5, Chládková (ČR) - Foretzová (Fr.) 6:4, 6:2, Vakulenková (Ukr.) - Birnerová (ČR) 6:4, 6:3, K. Clijstersová (2-Belg.) - Weingärtnerová (Něm.) 6:3, 6:2, V. Williamsová (3-USA) - Harkleroadová (USA) 6:2, 6:1, Myskinová (6- Rus.) - Arvidssonová (Švéd.) 6:2, 7:5, Sugijamaová (8-Jap.) - Panovová (Rus.) 6:4, 6:2, Rubinová (9-USA) - Svenssonová (Švéd.) 6:3, 4:6, 6:3, Suarezová (12-Arg.) - Dulková (Arg.) 6:2, 6:2, Brandiová (Portor.) - Martinezová (13-Šp.) 7:6 (9:7), 6:1, Schiavoneová (18-It.) - Torrensová- Valerová (Šp.) 7:5, 6:1, Farinaová-Eliaová (20-It.) - Nagyová (SR) 6:3, 6:3, Schnyderová (22-Švýc.) - Widjajaová (Indon.) 6:3, 5:7, 6:3, Krasnorucká (23- Rus.) - Spremová (Chorv.) 6:3, 6:4, Raymondová (25-USA) - Sanchezová-Lorenzová (Šp.) 5:7, 6:3, 6:4, Coetzerová (27-JAR) - Snyderová (USA) 6:3, 6:1, Šarapovová (28-Rus.) - Martinezová- Granadosová (Šp.) 6:4, 6:3, Dechyová (29- Fr.) - Kostaničová (Chorv.) 7:5, 6:4, Bartoliová (Fr.) - Stevensonová (USA) 6:3, 6:1, Lichovcevová (Rus.) - Randriantefyová (Maď.) 3:6, 6:1, 6:1, Anca Barnaová (Něm.) - Drakeová (Kan.) 2:6, 6:0, 7:5, Safinová (Rus.) - Kurhajcová (SR) 6:3, 7:6 (7:1), Golovinová (Fr.) - Mikaelianová (Švýc.) 6:0, 4:1 skreč, Duševinová (Rus.) - Čeng Ťie (Čína) 6:2, 4:6, 6:0, Camerinová (It.) - Sequeraová (Ven.) 6:2, 6:2, Obataová (Jap.) - Casanovaová (Švýc.) 6:3, 4:6, 6:4, Obzilerová (Izr.) - Suchá (SR) 6:3, 6:2, Leeová-Watersová (USA) - Fergusonová (Austr.) 6:3, 6:1, Ruanová-Pascualová (Šp.) - Srebotniková (Slovin.) 6:4, 6:3, Frazierová (USA) - Cohenová-Alorová (Fr.) 4:6, 7:5, 6:3.

Pondělí 19. ledna:

Dvouhra - 1. kolo:
Zvonarevová (11-Rus.) - Ondrášková (ČR) 6:3, 6:1, Bovinová (21-Rus.) - Kleinová (ČR) 4:6, 6:1, 7:5, Heninová-Hardenneová (1- Belg.) - Lukaszewiczová (Austr.) 6:0, 6:0, Mauresmová (4-Fr.) - Čchuang Čchia-ťüng (Tchaj-wan) 6:1, 6:0, Davenportová (5-USA) - Dragomirová-Ilieová (Rum.) 6:2, 6:3, Jankovičová (SČH) - Dementěvová (7-Rus.) 6:1, 6:4, Kaprosová (Maď.) - Petrovová (10- Rus.) 6:3, 6:3, Hantuchová (15-SR) - Adr. Serraová-Zanettiová (It.) 7:6 (7:5), 6:4, Santangelová (It.) - Sernaová (16-Šp.) 6:7 (3:7), 7:5, 6:4, Prattová (Austr.) - Shaugnessyová (17-USA) 6:4, 5:7, 6:4, Daniiliduová (19-Řec.) - Hopkinsová (USA) 6:1, 6:3, Malejevová (24-Bul.) - Reevesová (USA) 6:1, 6:0, Fedarová (Ukr.) - Pisniková (26-Slovin.) 7:5, 6:0, Kuzněcovová (30-Rus.) - Perryová (USA) 6:3, 6:3, Granvilleová (USA) - Tanasugarnová (31- Thaj.) 6:1, 6:3, Zuluagaová (32-Kol.) - Asagoeová (Jap.) 6:3, 6:2, Czinková (Maď.) - Ventová-Kabchiová (Ven.) 6:4, 6:3, Schettová (Rak.) - Fernándezová (Arg.) 4:6, 6:3, 6:4, Ant. Serraová-Zanettiová - Pennettaová (obě It.) 7:5, 6:4, Díazová- Olivaová (Arg.) - Židkovová (Rus.) 6:2, 7:6 (7:5), Moliková (Austr.) - Bachmannová (Něm.) 6:1, 6:4, Pinová (Fr.) - Garbinová (It.) 6:4, 6:7 (4:7), 6:4, Craybasová (USA) - Grandeová (It.) 6:2, 6:1, Schaulová (Luc.) - Perebijnisová (Ukr.) 6:0, 6:0, Mandulaová (Maď.) - Leonová-Garcíaová (Šp.) 6:4, 4:6, 6:4, Stosurová (Austr.) - Talajaová (Chorv.) 6:3, 6:2, Morigamiová (Jap.) - Pelletierová (Kan.) 7:6 (7:2), 4:6, 6:4, Cervanová (SR) - Dellacquaová (Austr.) 6:4, 6:4, Dominikovicová - Musgraveová (obě Austr.) 4:6, 7:5, 6:3, Loitová (Fr.) - Marrerová (Šp.) 7:5, 6:4, Medinaová-Garriguesová (Šp.) - Cargillová (USA) 6:3, 6:4, Blacková (Zimb.) - Callensová (Belg.) 2:6, 6:3, 6:3.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je čtvrtek 21. února 2019

Očekáváme v 9:00 5°C

Celá předpověď