Astronergy – populární na trzích, na špici mezi značkami

foto

Chang-čou (Čína) 24. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - Značka Astronergy získala 23. března na významném evropském veletrhu Key Energy od společnosti EUPD Research pečeť "TOP Brand PV 2023" - nejlepší značka v oblasti fotovoltaiky pro rok 2023. Tento úspěch potvrdil skvělé výsledky společnosti Astronergy na německém trhu i v celém evropském regionu a obrátil k jejímu stánku pozornost celého veletrhu.

Společnost EUPD Research, celosvětově uznávaná jako přední certifikační orgán v oblasti fotovoltaiky, má více než 20 let zkušeností s měřením a analýzou povědomí o značce u montážních firem a koncových uživatelů. Ocenění "TOP Brand PV", které uděluje, se v oboru fotovoltaiky těší značné prestiži a uznání.

Pečeť oceňující společnost Astronergy jako nejlepší značku v kategorii fotovoltaických modulů předal globální marketingové ředitelce společnosti Astronergy Isabelle Niové viceprezident EUPD Research Daniel Fuchs.

Německý trh je vysoce konkurenční, uvedl Markus A. W. Hoehner, prezident a generální ředitel EUPD Research. Ocenění společnosti Astronergy jako nejlepší značky ve fotovoltaice je významným důkazem toho, že si opět úspěšně získala zdejší montážní firmy v oblasti povědomí o značce, distribuce a zákaznických doporučení.

Podle průzkumu provedeného společností EUPD Research a údajů značky Astronergy se Německo stalo v roce 2022 pro tuto značku prvním zahraničním trhem s dodávkami nad 1 GW. Na konci letošního února navíc do Německa dorazilo celkem 154,4 MWdc fotovoltaických modulů ASTRO N5 TOPCon pro projekt největší evropské fotovoltaické elektrárny TOPCon v Döllenu (Braniborsko) a významně tak posílilo šance společnosti Astronergy na získání titulu nejlepší značky.

Při slavnostním předání ocenění Isabella Niová uvedla, že titul „TOP Brand" představuje uznání všestranných kvalit společnosti. Dodala, že společnost Astronergy hodlá i nadále poskytovat vysoce kvalitní výrobky a služby, aby se stala přední volbou pro ještě více montážních firem, distributorů a zákazníků, a bude se více angažovat v oblasti udržitelného rozvoje v Německu.

Společnost Astronergy, která je průkopníkem v masové výrobě fotovoltaických modulů TOPCon typu n, zaznamenává díky svým odborným kapacitám v oblasti výzkumu a vývoje, výroby i prodeje vysoce účinných krystalických křemíkových fotovoltaických článků a modulů rostoucí význam po celém světě. V roce 2023 se hodlá i nadále zaměřovat na technologii fotovoltaických článků TOPCon a pracovat na dosažení výroby 48 GW modulů.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/2039105/Daniel_Fuchs_right__Vice_President_EUPD_Research_presents_TOP_Brand_PV.jpg

KONTAKT: Jianwei Chen, jianwei.chen3@astronergy.com

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je neděle 1. října 2023

Očekáváme v 9:00 18°C

Celá předpověď