Alpsport premiéra projektu TELEfilm

foto Záběr z filmu TELEfilm

Premiéra českého filmu o telemarkovém lyžování s názvem TELEfilm proběhne 22. 11. v Praze ve filmovém klubu VŠE. Akce začíná v 19:30 a v průběhu večera je kromě samotného křtu DVD a projekce téměř padesátiminutového filmu v plánu také bohatá tombola s věcnými cenami od sponzorů projektu a vylosování výherce poukázky na ubytování a permice ve středisku Weissee z těch, kteří do 22.11. objednají speciální značkovou TELEmarkovou mikinu z webu projektu www.telefilm.h2omaniaks.com. Na tomto webu se dozvíte i více informací o premiéře.

Vstupné je zdarma, soutěžní lístky do tomboly budou za symbolickou cenu v prodeji u vstupu do kinosálu. Program ve filmovém klubu skončí ve 22:00. Počet míst k sezení je omezený. O den později, 23. 11., proběhne také premiéra TELEfilmu na Slovensku, v rámci zahájení festivalu Horalfest 2012 v Tatranské Lomnici. Informace o dalších plánovaných projekcích budou zveřejněny na webu projektu.

S myšlenkou a scénářem TELEfilmu přišel Michael Turek mladší, který je podepsaný i pod režií. Natáčení probíhalo na svazích v ČR v Krušných horách a v Alpách v Rakousku. Na záběrech diváci uvidí jezdit kromě výše zmíněného Michaela, Kamila Dostála, který má za sebou více jak dvacet startů ve světovém poháru v telemarku, Michala Alexu, Radima Nevrlého, Aničku Kašparovou a Štěpána Pobudu. Pod produkcí je podepsána H2Omaniaks production, kameru, střih a částečně také režii má na svědomí Tomáš Mähring a s grafickou úpravou pomohl Igor Faltus.

TELEfilm - letec Kamil Dostál

Popis členů TELEtýmu a více informací o celém projektu najdete na výše zmíněném webu projektu, aktuality, zajímavosti a novinky se dozvíte také na www.facebook.com/telefilm2012

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

23°C

Dnes je neděle 1. října 2023

Očekáváme v 19:00 16°C

Celá předpověď