AC Milán vyhrál v Brescii, rozhodl opět Rebič

foto Fotbalista AC Milán Zlatan Ibrahimovic (vlevo) bojuje s Dimitrim Bisolim z Brescie v utkání italské ligy.

Řím - Fotbalisté AC Milán bodovali v italské lize i ve čtvrtém utkání po příchodu hvězdné posily Zlatana Ibrahimovice. Na hřišti předposlední Brescie zvítězili 1:0 brankou Anteho Rebiče, který jakožto střídající hráč rozhodl v neděli také o předchozí těsné výhře "Rossoneri" nad Udine.

Ibrahimovic, kterého pomáhal bránit i český zadák Aleš Matějů, byl hlavní postavou milánského útoku, ale nedokázal se prosadit. Ve 20. minutě zneškodnil jeho hlavičku domácí gólman Jesse Joronen, krátce před poločasem poslal slavný švédský útočník přihrávku Thea Hernándeze z malého vápna mimo branku a jen nevěřícně sklopil hlavu.

Zastoupil ho Chorvat Rebič, který se v 71. minutě dostal ve skrumáži v malém vápně k míči a snadno skóroval. Milán získal po Ibrahimovicově příchodu ve čtyřech zápasech deset bodů a se záporným skóre vystoupal už na šesté místo.