V centru dění: Nabídka televizorů Toshiba pro hráče

foto

Hongkong 31. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) - V roce 2022 se televizory Toshiba díky důsledné řemeslné inovaci umístily na prvním místě, pokud jde o podíl na japonském trhu, a na třetím místě v Egyptě.*

Společnost Toshiba TV se chystá uvést na trh nový produkt vybavený panelem s nejmodernější obnovovací frekvencí: 144Hz nativní displej pro špičkové znázornění pohybu.

Obnovovací frekvence panelu označuje počet aktualizací pohyblivých snímků televizorem za sekundu a přímo ovlivňuje plynulost a čistotu zobrazování na obrazovce, zejména rychle se pohybujícího obsahu, jako jsou sportovní přenosy, akční filmy a v podstatě i videohry.

Chystaný nový model televizoru Toshiba Z870, který je vybaven špičkovou obnovovací frekvencí 144 Hz pro optimální výkon displeje, byl bezpochyby inovován s ohledem na hráče.

Aby byla kvalitní herní sestava kompletní, jsou tyto nové modely televizorů Toshiba vybaveny také působivým herním režimem Game Mode Pro, který slibuje naprosto pohlcující herní zážitek.

Režim Game Mode Pro je soubor dílčích funkcí, které zlepšují hraní, jako jsou například režim automatického snížení zpoždění (ALLM) pro bezproblémové připojení herních zařízení k televizoru, technologie AMD FreeSync pro hraní bez trhání či zadrhávání a proměnlivá obnovovací frekvence (VRR) pro dynamickou synchronizaci obnovovací frekvence. Tyto funkce přesvědčivě uspokojují potřeby jednotlivých scén pro skutečné a rychlé hraní.

Televizor Toshiba se pyšní také pevnou konstrukcí a zaručuje dokonalou kvalitu zobrazení zásluhou technologie Mini LED, která umožňuje přesné podsvícení, lepší místní stmívání, vysokou živost barev a lepší energetickou účinnost. Tyto funkce obstarává čip REGZA, charakteristický obrazový procesor televizorů Toshiba pro špičkovou konverzi rozlišení obrazu, vylepšení barev a optimalizaci kontrastu.

Očekává se, že model Toshiba Z870 bude uveden na trh již v červenci tohoto roku. Podle všech indicií by tento nový přírůstek do vlajkové lodi televizorů Toshiba měl pokračovat v úspěších na místních i mezinárodních trzích.

*Zdroj: BCN, GFK

O Toshiba TV

Společnost Toshiba TV má za sebou 71letou historii výroby špičkových televizorů. Díky smyslu pro inovace ve své DNA vyrobila mnoho televizorů, které překonaly trh a nabídly první funkce svého druhu na světě. Společnost Toshiba poskytuje díky své vysoké kvalitě obrazu nezapomenutelné zážitky a nové způsoby sledování mnoha lidem na celém světě.

Pokud se chcete dozvědět více, sledujte Toshiba TV na Facebooku , Instagramu , Twitteru a YouTube .

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2044120/image_5022994_30101958.jpg

KONTAKT: Elina Cao, elina.cao@smplcty.marketing

PROTEXT

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je pondělí 25. září 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď