Živě: Digitální den pro neziskovky

foto

Asociace veřejně prospěšných organizací, Nadace rozvoje občanské společnosti a Sdružení VIA pořádají ve čtvrtek 12. května 2022 Digitální den pro neziskovky. Digitální technologie vládnou světu a neziskovým organizacím mohou pomoct udělat tento svět lepším.

Den bude plný inspirace, setkávání, získávání nových znalostí a nápadů. Rozdělený je na dopolední konferenci Moderní technologie v nezisku a odpolední veletrh plný stánků, kulatých stolů, networking. Dopolední částí, která začne v 09:00 provede Václav Sochor.

Na návštěvníky čeká řada přednášek od nejlepších českých řečníků a řečnic z oboru. Poslechnout si mohou příspěvek od autora úspěšné knihy o moderních technologiích Filipa Dřímalky o digitálním myšlení, Apple vychytávky si s nimi projde lektor Petr Mára, o vzdělávání v oblasti technologií bude mluvit Kateřina Švidrnochová z Digiskills. Celý program si naleznete v kalendáři akcí na webu avpo.cz.

Partnery konference Moderní technologie v nezisku jsou: Česká Spořitelna, AVPO Servisní, Znesnáze21, Akademie ČTK, NROS, Sdružení Via, Techsoup ČR.

Odpoledne je zasvěceno networkingu a navazování kontaktů napříč neziskovým sektorem a mezi neziskovkami a firmami. Jsou připraveny virtuální stánky firem a organizací.

Program konference Moderní technologie v nezisku

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je středa 6. července 2022

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď