12. kolo: Slovácko je po výhře druhé, Liberec zvítězil po dvou porážkách

foto Utkání 12. kola první fotbalové ligy: Slovan Liberec - Sigma Olomouc, 23. října 2021 v Liberci. Júsuf Hilál z Liberce, autor druhého gólu z penalty.

Praha - Fotbalisté Slovácka porazili ve 12. kole první ligy Bohemians 1905 1:0 a v neúplné tabulce poskočili na druhé místo. O páté výhře týmu z Uherského Hradiště za sebou rozhodl ve třetí minutě nastavení Rigino Cicilia. Liberec zdolal 2:0 Olomouc a bodoval po dvou porážkách. Fotbalisté Pardubic remizovali bez branek se Zlínem, domácím nepomohla ani penalta z 54. minuty.

Výsledky 12. kola první fotbalové ligy

1. FC Slovácko - Bohemians Praha 1905 1:0 (0:0)

Branka: 90.+3. Cicilia. Rozhodčí: Černý - Antoníček, Mikeska - Ondráš (video). ŽK: Havlík - Bačkovský. Diváci: 4203.

Slovan Liberec - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)

Branky: 15. Frýdek, 58. Hilál z pen. Rozhodčí: Batík - Leška, Podaný - Štěrba (video). ŽK: Koscelník - Jemelka. Diváci: 2295.

FK Pardubice - Fastav Zlín 0:0

Rozhodčí: Ginzel - Kříž, Ratajová - Orel (video). ŽK: Kostka, Čelůstka - Poznar. Diváci: 582.

Bude se hrát v neděli:

16:00 Dynamo České Budějovice - Slavia Praha, Viktoria Plzeň - FK Jablonec, FC Hradec Králové - FK Teplice,

19:00 Sparta Praha - FK Mladá Boleslav.

1. Plzeň 11 10 0 1 18:8 30
2. Slovácko 12 9 1 2 22:12 28
3. Sparta 11 8 2 1 29:11 26
4. Slavia 10 8 1 1 27:9 25
5. Ostrava 11 7 1 3 22:13 22
6. Olomouc 11 4 4 3 22:17 16
7. Hradec Králové 11 4 4 3 13:16 16