Jak informovala agentura Ukrinform, SSU to oznámila na Facebooku a zveřejnila video.
"Centrum speciálních operací "A" Bezpečnostní služby Ukrajiny provedlo sérii přesných úderů na nepřátelské pozice na dočasně okupovaných územích. Útoky byly zaměřeny na soustředění techniky a personálu používaného pro logistiku a redistribuci nepřátelských sil," uvádí se v prohlášení.
Noční údery byly provedeny pomocí bezpilotních letounů FP-2 vybavených 105kg bojovým nákladem, což zajišťuje vysokou operační účinnost.
"Bezpečnostní služba Ukrajiny nadále využívá všechny dostupné prostředky k neutralizaci nepřítele a připomíná: zničíme je kdekoli," zdůraznila SSU.
Jak informovala agentura Ukrinform, šéf Bezpečnostní služby Ukrajiny Vasyl Maliuk uvedl, že od začátku roku, bylo úspěšně napadeno 160 ruských zařízení na těžbu a rafinaci ropy, z toho 20 takových zařízení v září a říjnu.
Foto: SSU










