Živě Crowdberry Forum: Kapitál nejsou jen peníze

foto

Investiční platforma Crowdberry pořádá česko-slovenskou virtuální konferenci o vlivu růstového kapitálu na hodnotu firem. O své zkušenosti s externím financováním a jeho dopadem na zvýšení hodnoty společnosti se podělí investoři a zakladatelé úspěšných českých a slovenských firem Boataround, Footshop, GymBeam, Isadore, CreativePro a Sensoneo.

Poslední dva roky rozbily všechny stereotypy, které byly považovány za samozřejmé. Společnosti se musely vyrovnat s novou situací a reagovat na změny v chování zákazníků. Investoři byli nuceni přehodnotit, jaké typy investic mají v rychle se měnícím prostředí smysl. V této dynamice získává přístup k růstovému kapitálu nový rozměr. Virtuální konference Crowdberry Forum s podtitulem Kapitál nejsou jen peníze nabízí inspirativní příběhy mladých českých a slovenských firem. Sledovat ji můžete 23. listopadu od 14:00.

Konference zároveň přinese i pohled investorů - podle jakých investičních kritérií se rozhodovali, jak "svým" firmám nadále pomáhají a jak se dívají na hodnotu, kterou jejich firma díky kapitálu vytvořila. Panel se bude zabývat také kritickými obdobími pro firmu, kdy může být růstový kapitál významným přínosem.  

Další informace naleznete na http://www.crowdberryforum.eu .

2°C

Dnes je sobota 4. prosince 2021

Očekáváme v 17:00 2°C

Celá předpověď